Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

netesnosť palivového filtra 406 2,0hdi


ajven

Recommended Posts

Původně zaslal: stalmik

Kde že máš ten filter?? Já ho mam pod pravým podběhem zadního kola a budu ho taky měnit. Abych měl jistotu, že je v pořádku. Jiank v ČR v Plzni mi ho nabízí za 345Kč takže není co řešit :super

Nie ja mám na mysli ten, čo je pri motore vpredu.

Je naň vidno i keď nedáš dole ten čierny plastový kryt typický pre hdička.

No v utorok som vybral von ten papierový filter lebo na 2,0 hdi sú dva typy a potom som zistil, že je tam vyťahané gumové tesnenie. No a keď som dával naspäť vrchné víčko toho filtra tak som trochu pokrčil to gum. tesnenie a nehoda bola na svete. nafta, mi valila bokom. No potom som chytil tú vyťahanú gumičku a skrátil nožom jej obvod o 1cm a zlepil to sekundovým lepom. Potom to už bolo lepšie, ale trochu to slimačí ako aj predtým, tak som včera bol kúpiť nový filter a tam bola pritom aj tá gumička = tesnenie. Takže sa to dodáva asi spolu. Je to značka Champion. Stál 311SK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinco321bi

asi staci tam kupit pruzinu ono to je vlastne velka podlozka ktora je napruzena.je tak velka jak je priemer filtra

sevas vinco,

ty tri príspevky to akože koktáš ?

Inak som včera nahodil ten nový pal. filter aj s tou gumičkou čo bola pri tom a zatiaľ to vôbec netečie. Takže som vôbec nepotreboval kupovať to celé nové.

Inak dostať naspäť to víčko na ten filter to bola fuška! Tá gumička bola trošku tlstejšia a ešte k tomu na vrchu pod víčkom je aj tá pružiaca podložka z mosadzného plechu /tá dotláča paierový filter/ a tak som musel fakt zabrať aby som ten bajonetový závit zatiahol na tom víčku. To som sa bál aby som neurval tú novú gumičku.

A ešte jeden poznatok: tá nová gumička bola ešte o 2-3 mm kratšia ako tá pôvodná ktorú som už predtým skrátil o 5mm.:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...