Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zapalovací rampa - P406 1.8 16V, 81kW, r.v.: 1996


stalmik

Recommended Posts

No jsem na to zvědavej nejspíš tam pojedu v úterý hned ráno a odpoledne bych měl vědět výsledek.. Se nemůžu dočkat co mi řeknou.. Ale sehnat takovej servis to je děs. Paradox je že tenhle vypadá jako kdyby tam neuměly dělat nic jinýho než trabanty, ale po bližším zkoumání je to špičkovej servis. Nejmodernější a kompletní diagnostika včetně ručního měření a milion dalších věcí, o kterých se ostatním servisům jenom zdá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Hmm tak sem byl na emisích a lambda je v pořádku je přesně v polovině životnosti.. Jinak teda jsem našel servis v Plzni kde mi udělají kompletní diagnostiku včetně ručního měření a vytištění křivek hodnot včetně zapalovací rampy i váhy vzduchu a prostě všeho tak jsem zvědavej co najdou.. Bude to stát 1200Kč vč. DPH. Ale bude to úplně kompletní!

ale vsechno to jsou vyhozeny prachy nee??,ja k tomu tak pristupuju i kdyz jich mam relativne dost,,emise diagnostika atd.atd.atd rampa te na drahym vrakaci prijde na3000,- bude ale urco ok"da se sehnat i za 1000,-" pokud to nebude rampou zustane ti na diagnostiku do garaze a casem ti stejne odejde ,,ale kazdej sam hospodar:roker

nejsi prvni kdo tendle problem mel ,takze se muzes poucit je tu na foru par lidi ktery daly za opravy 5tis a vice stejne to pak byla rampa

[upravil dne 9.5.07 pagot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pagot

Původně zaslal: stalmik

Hmm tak sem byl na emisích a lambda je v pořádku je přesně v polovině životnosti.. Jinak teda jsem našel servis v Plzni kde mi udělají kompletní diagnostiku včetně ručního měření a vytištění křivek hodnot včetně zapalovací rampy i váhy vzduchu a prostě všeho tak jsem zvědavej co najdou.. Bude to stát 1200Kč vč. DPH. Ale bude to úplně kompletní!

ale vsechno to jsou vyhozeny prachy nee??,ja k tomu tak pristupuju i kdyz jich mam relativne dost,,emise diagnostika atd.atd.atd rampa te na drahym vrakaci prijde na3000,- bude ale urco ok"da se sehnat i za 1000,-" pokud to nebude rampou zustane ti na diagnostiku do garaze a casem ti stejne odejde ,,ale kazdej sam hospodar:roker

Asi jo máš pravdu ale já mam k dispozici jedinou rampu a ta je za 2500Kč a pokud diagnostika dopadne tak že bude vše ok tak ušetřim 1300Kč a za to můžu koupit tu věc která třeba bude dělat ten problém.. Není jasný co to je.. A podrobně nikdo to auto nediagnostikoval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pagot

tak pak napis na co prisli,,ja se na to tenkrat ptal a dokonala diagnostika bohuzel na406 neni,,,,ale na druhou stranu 1200,- je slusny treba budes chytrejsi tak

No hlavně mě to láká kvůli tomu že mi vyjedou průběhy tý rampy a tam bude cidět jestli je teda v háji nebo jak na tom je.. A změří mi všechno komplet.. jak počítačem s nejnovějším softem a všema rozšiřujícíma kravinama a po téhle PC diagnostice to udělají ještě jednou růčo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

No jsem na to zvědavej nejspíš tam pojedu v úterý hned ráno a odpoledne bych měl vědět výsledek.. Se nemůžu dočkat co mi řeknou.. Ale sehnat takovej servis to je děs. Paradox je že tenhle vypadá jako kdyby tam neuměly dělat nic jinýho než trabanty, ale po bližším zkoumání je to špičkovej servis. Nejmodernější a kompletní diagnostika včetně ručního měření a milion dalších věcí, o kterých se ostatním servisům jenom zdá..

Prosim te nemel by jsi kontakt na ten servis,mirne mi to skube v zatahu,tak jestli by neco nezjistili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...