Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

klepanie v predu


rastikt

Recommended Posts

Zdravim,mám taky problém :pri vytočených kolesach a pohýnani sa s autom do zátačky sa mi spredu ozýva niejaký klepot.Pri jazde rovno to nerobi.Klby to asi niesu lebo je to taký nepravidelný buchot a nie rapkanie.Vymenil som už tyčky stabilizátora,uchytenie stabilizátoraale stále nič neprestalo.Mal som prasknutu prednu pružinu a keď som ju menil tak som pozeral na ložiska uloženia tlmičov a mali trochu väčšiu vôlu.Neviem či by to mohlo byť tým.Neviete niekto poradiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

to rastikt:

Aj si prisiel na to cim to bolo. Mne to robilo tiez, tak som dnes vymenil tycky aj drziaky stabilizatora a robi to stale (presne to iste ako opisujes) Uz ma to fakt stve. A to nehovorim, ze mi nieco pukoce aj zo zadu. Este chvilu a Peugeota rozbijem so sekerou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute.

trocha ma tesi ze vtom niesom sam. man tento isty problem. tak isto ked tocim tak to rachoce. no rachoce to len na nerovnostiach. na rovnej nehrbolatej ceste nie. myslim si ze homo klb to nebude. tipujem to na tie ulozenia. aspon teda vmojom pripade. bol som aj na diagnostike napravy a zystili ze mam kaput tycku riadenia. tak este mozno ta tycka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to zacalo pred mesiacom "pukat" a hrkotat vpredu, aj vzadu. diagnostika - prasknuta PP poloos plus vymena PP loziska. po prebrati auta reklamovane pretrvavajuce hrkanie spredu aj zozadu, pukanie uz nie. nasledne vymenene aj LP lozisko, zvukovy efekt rovnaky, tycky vraj uplne v poho, takze nemenene. momentalne je auto u kamosa servisaka, dam vediet co to bolo. na 85.000 km je to celkom dost :nevim ale fakt je, ze ma to uz pekne serie, ta prcova sekera je mozno na mieste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to vyriešené,chvíľu to trvalo,ale je to ok.Bol to zadný silentblok spodneho ľaveho ramena.Normalne ta guma sa vyzliekala s kovovej obručky a pri vytočení to buchalo.Pre istotu som si vymenil potom aj spodné čapy,čapy riadenia a tyčky stabíku (tie boli po 4 mesiacoch v prd..)oplatí sa radšej kúpiť kvalitne a ono to aj niečo vydrží.Ináč teraz je to super ako na novom aute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Mne to stale nepravidelne bucha. Ale zistil som jednu zaujimavu vec. Strasne hlucne to klepe ked zaprsi alebo ked idem z umyvarky, teda ked nieco zmokne(neviem co). Za pekneho pocasia to klepe tiez, ale len tak jemnucko. Za to za mokra je to rachot. Neviete co by to mohlo byt?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vas, som tu novy. Mam firemnu 307ku a prizanam sa ze ste mi pomohli vyriesit kopec problemov. VELKE DAKUJEM vsetkym technickym typom. Jeden - este nevyrieseny je prave tento. Klepot vychadza zpredu, vzdy ked prudko zatocim, najma doprava, niekedy je to castejsie, niekedy vobec, ziadna pravidelnost. Uz s tym chodim do servisu skoro dva roky, vzdy im pripomeniem aby sa na to pozreli ale vzdy vyzeram ako ten co si vymysla - v servise pri akomkolvek jazdeni to proste nebuchne. Pozerali to uz zo vsetkych stran a nikdy na nic neprisli. Os stabilizatora, tlmice, ulozenie a kadeco ine uz na tom bolo menene - nezavisle od buchania, sem tam to aj prestalo ale vratilo sa to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To "poťukávání" zpředu když jsou kola natočený je způsobeno volným dolním čepem. Když auto zvednete, kola se vyvěsí a vůle "zmizí". :roll Ale když se tam zapáčí montajznou, tak se ta vůle projeví. :( Novej čep orignal stoji okolo 600,-.:mrk Toť má zkušenost s ťukáním.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...