Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

URVANA SRUBA (vyriesene)


lobosb

Recommended Posts

Původně zaslal: lobosb

Cauko dnes sa mi podarilo urvat jednu srubu pri dotahovani predneho kolesa na 307cke.môzem na tom jazdit ked to ma teraz len 3 sruby?A ako dostanem ten styft vonku aby som tam mohol nasrubovat novu?

že tys měl špenát?:D!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul

2 stalmik: "tatovo ocktavii? mi to napadlo?" Co to do prdele je? Cesky by to neslo?! Kam jsme se to dopracovali, takhovyhle patvary. Fuj, se divim ze to nekomu vubec leze z pusy.... Nejhorsi kdyz to jeste slysim z TV.:bojim Nerikam ze jsem v cestine expert, to spis naopak, ale tohle me vytaci! :grr

P.S.: neber to osobne!

:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

:xvul

2 stalmik: "tatovo ocktavii? mi to napadlo?" Co to do prdele je? Cesky by to neslo?! Kam jsme se to dopracovali, takhovyhle patvary. Fuj, se divim ze to nekomu vubec leze z pusy.... Nejhorsi kdyz to jeste slysim z TV.:bojim Nerikam ze jsem v cestine expert, to spis naopak, ale tohle me vytaci! :grr

P.S.: neber to osobne!

:xvul

Překlepy jsou lidský nemyslíš?? Vim jak se píše Octavia :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: f3Rd@

:xvul

2 stalmik: "tatovo ocktavii? mi to napadlo?" Co to do prdele je? Cesky by to neslo?! Kam jsme se to dopracovali, takhovyhle patvary. Fuj, se divim ze to nekomu vubec leze z pusy.... Nejhorsi kdyz to jeste slysim z TV.:bojim Nerikam ze jsem v cestine expert, to spis naopak, ale tohle me vytaci! :grr

P.S.: neber to osobne!

:xvul

Překlepy jsou lidský nemyslíš?? Vim jak se píše Octavia :D

Myslím ,že spíše záleží na obsahu rady než na pravopisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Vazne jsem nenarazel na pravopis, ale na styl a skolovani.

Misto tatovo oktavii to ma byt tatovou oktavii a misto mi to napadlo - me to napadlo!

Dle mého názoru detaily, který tady nejsou podstatný. Nevím kdo jsi ale pokud jsi češtinář tak si někdy přečti noviny. To co se v nich kolikrát dočteš je 100x horší. Mimo jiné byl jsem na češtinu nejlepší ze třídy a z maturity z češtiny mam za jedna! :papa

Jo a sorry všem za řešení tady... :xvul

[upravil dne 11.5.07 stalmik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cestinar rozhodne nejsem jen me stvou takove patvary... Noviny cist muzu, me nejake i/y ani neprijde... Ale za to tvoje tatovo oktavii nebo mi napadlo bych ti rozhone jednicku nedaval...

Nevim jestli se ti to tak libi, komolit cestinu a nejake hnusne patvary, ale vis jak, proti gustu...

P.S.: ja se za :xvul omlouvat nebudu :aut:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Tak cestinar rozhodne nejsem jen me stvou takove patvary... Noviny cist muzu, me nejake i/y ani neprijde... Ale za to tvoje tatovo oktavii nebo mi napadlo bych ti rozhone jednicku nedaval...

Nevim jestli se ti to tak libi, komolit cestinu a nejake hnusne patvary, ale vis jak, proti gustu...

P.S.: ja se za :xvul omlouvat nebudu :aut:D:D:D:D

Jde o to, že kolikrát přemejšlim nad něčim úplně jiným než nad tim jak píšu jaký slovo. Ve finále to stejně každej pochopí.

Btw.: Co se týče novin tak tam nejde jen o y/i , ale ty souvětí kolikrát musim číst pětkrát a poté co si přeházim slova tomu teprve rozumim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalmik : Možná jsi měl jedničku, ale nikdo není dokonalý - třeba u tebe, zrovna češtináře s jedničkou, mi jaksi chybí interpunkce. Ty věty se nedají číst, v těch novinách občas i nějaká ta čárka mezi souvětími je.

BTW: Rada je důležitá, ale aby za chvíli všichni pochopili, co jsi chtěl říci ?

Nelíbí se mi, když někdo przní češtinu, byť má jedničku. :xvul

Za chvíli ji budou prznit i ti s dvojkama.

Jo, a dobrý je si příspěvěk po sobě přečíst ... to jen tak na okraj ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Stalmik : Možná jsi měl jedničku, ale nikdo není dokonalý - třeba u tebe, zrovna češtináře s jedničkou, mi jaksi chybí interpunkce. Ty věty se nedají číst, v těch novinách občas i nějaká ta čárka mezi souvětími je.

BTW: Rada je důležitá, ale aby za chvíli všichni pochopili, co jsi chtěl říci ?

Nelíbí se mi, když někdo przní češtinu, byť má jedničku. :xvul

Za chvíli ji budou prznit i ti s dvojkama.

Jo, a dobrý je si příspěvěk po sobě přečíst ... to jen tak na okraj ...

No pánové, a co budete dělat, až se do ní pustěj ty s pořádnýma "trojakama"?! To bude teprve mazec :D:aut :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...