Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tlakova hadice od servopumpy


Petr605

Recommended Posts

Klepne te. Origos pro nevariabilni servo ma kod 4020CF a stoji 4425,- s DPH. Origos pro variabilni servo ma kod 4020CK a stoji o 15,- Kc min. -5% kdyz se zaregistrujes u Domanskyho, nebo na karticku klubu -10% na Vysocine (viz slevy).

Zkus se ale poradne podivat odkud to tece, treba ti jen netesni spojeni. Taky jsou firmy, co delaji vysokotlake hadice na zakazku, i tudy mozna vede cesta.

[Editován dne 26/8/03 Dydzej]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 406 a hadici (asi 30cm dlouhou) mám taky jakoby zpocenou, kouknu do nádržky na kapalinu serva a zdá se mi, že trochu ubylo. Co se tam vlastně leje za sajrajt? To jako že ten kousek tý hadice stojí 4000? taky by mě zajímalo jak se to mění, ze serva mám ocelovou trubku, do řízní vede další trubka a ty dvě jsou propojeny tou hadicí, jenže mi to připadá jako nějak nalisovaný, žádná sponka nebo šroub nebo tak něco. jak se to mění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se schválně někde zeptejte, jestli vám ty hadice někdo udělá, to by byl dobrý počin. Já jsem hadice nikdy neřešil, ale jeden mechanik odvedle, co ode mě bral komletní servo, říkal něco o koncovkách, co se nedodávaj samostatně, takže je třeba dát celý orig. v kuse. Co je na tom pravdy nevím, ale nevypadal na to, že si vymýšlí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...