Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

budiky Paliva+Plavak PROBLEM


Durexpepo

Recommended Posts

cavte nevie niekto kadiaL VEDUI KABLE NA 405-KE OD PLAVAKU KU BUDIKOM PALIVA??Aebo ci tam nieje dajake relatko co zopina te budiky,lebo dakedy mi ukazuje kolko mam paliva ,a potom po dalsiom zapnuti klucika sa rucicka nepohne ani na nulu a dakedy je dole a zrazu zacne ukazovat .Nestretli ste sa s tim niekto ??za rady vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám še palivoměr je nějaká nemoc 405tek. Mě někdy rafička ukazuju nulu a kontrolka nesvítí a jindy rafika ukáže čtvrt nádrže a kontrolka svítí. Jediný co ti můžu poradit je vyzkoušet kolik se do nádrže vejde paliva a jak daleko auto dojede a podle toho počítat, nebo vozit v kufru kanistr.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to na autě taky blblo, u mně to byla příčina v plováku v nádrži. Byla stržená jedna polovina odporové dráhy na tišťáku, po které jezdí plovák. Na vrakovišti jsem koupil celý plovák a bylo vystaráno. U 205tek jsou plováky stejný pro benzín tak i naftu. Bych předpokládal že 405 to budou mít stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...