Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Statistika (jen pro starší 18ti let :-))


secouver

Recommended Posts

to je jako tvrdit - jel jsem v 35 autech a umim ridit :D ale to, ze s nima dohromady najel 100km uz nikde nenapise :D:D:D

V excelu uz to umi, tak ted at se vrhne na trenink, kdyby byl dobry, pritelkyne ho nepusti k PC :D9 (vim ne, pisu ze skoly) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mjsytic> Proc myslis? Clovek od prirody neni stavenej na monogamii a je to cosi "vynuceneho" spolecnosti, to vsichni vime. Nemam nic proti tomu si v mladi uzit a ziskat zkusenosti, cloveku to obyvkle pomuze (tedy tem rozumnejsim) vybrat toho spravneho partnera... Akorat ta evidence v excelu je fakt uchylna .. ja pouzival notepad :D :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm - pán bude asi kanec ... :D:D:nevim

Jinak jakákoli evidence tohoto typu je dosti uchylná ... hodná tak maximálně puberťáka, ale ani já (a jako že s pubertou si ještě občas trošku potykám) nic takovýho nevedu ... kor musí bejt pěknej mazec, až mu na to přijde ta vyvolená, kterou má doma ...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm .. pamatuju si na jednoho kolegu z prace, kterej mel uchylku a seznamoval se pres inzeraty (kdyz byl jeste internet v plenkach). Doma zenu a dite a jeho evidence citala cca novych 80-100 "kousku" rocne. Byl na to hrdy a hrozne se tim chlubil, hlavne pak zaznamem (mel to udelany ve FoxPro) "S = ano". Jednou se priopil a zacal nam ukazovat zaznamy "S = ano" tak vehementne, ze skocil i na ty, ktery ukazovat nechtel. Takovy, ktery mely jmena jako Petr, Honza, Mirek.... :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už sme u toho, jaký máte rekord vy v časovém intervalu, za který ste dostali ženskou do postele? :D Já osobně asi dvě a půl hodiny (viděl jsem jí prvně) :myslim Asi né nadarmo se říká, že ženský na to myslejí víc než chlapi :D

[upravil dne 7.5.2007 secouver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: secouver

Teď si uvědomuju, trochu blbá otázka :D :D :D

Trochu víc blbá ... Ne každý bere holky, jako statistiku – nehledě na to, že u holky, co ti dá po 2,5hod taky asi nebude vše v pořádku …

Jinak znám spoustu kluků, co mají každou chvilku jinou, jen aby si udělali ten "zářez", a pak se tím někde chlubili a můj názor na ně je, že tvorba statistiky a následné chlubení se jí naznačuje problém s osobností tohoto člověka:nevim

Ale každý se s "dětskými" komplexy vypořádáváme po svém ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...