Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pizooo 306 1.6xr 1993 anglickyyyyyy, nejde startovat


Pata

Recommended Posts

a pojistky v motoru? nezačoudilo se ti nachvilku z palubovky?mě se to taky stalo a spalil se mi jeden z hlavnich kabelu k baterce aniž by zařvala pojistka ,a nemohl jsem přijit na to kterej ,až v servise to zjistily po 3 hodinach a 1400,- v pytly defacto za 1metr kabliku:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: poldo306

nekukal som poitky v motore lebo sa k nim nemozem dostat, je zhrdzaveny srob, cakam kym sa bude dat, nech ho nezlomim, zedymilo mi nic, inac keby 1400 tak som este rad, ael ja som v anglicku, tu to bude tak minimum 3x drahsie kua

co je přišroubované urvy to , co nejde zku... to!!! to tě tata neučil?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam jedinu pochybnost, ci nahodou pri startovani sa to radio neodpina (v polohe klucika "start"). To by potom bolo treba priviest tych +12 V na spinaciu skrinku.

Ale - vyskusaj, dajako tam dostat tych +12V namiesto toho, co ti asi vyhorelo.

Napada ma napriklad zasuvka pre zapalovac (lebo aj ta je pod napatim po zapnuti klucika). Ale pozor na skraty, najlepsie by bolo mat na tom prirobenom kabli pri baterke poistku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ludia ja uz dlho dlho vravim ze raz ma njekto za moj rozum zabije alebo aspon nakope, odpojil som baterku, zapojil s5 a ono to chytilo, hambim sa za seba, vazne, radio mi nainstaluju zadarmo tam kde som ho kupil, teda za 13 libier lebo aj za zadarmo sa plati, kupil som liter oleja za 6 libier lebo uz mi to blikalo, teraz mi len ostava spravit tlmice, brzdy, silentbloky, capy, loziska, filtre, nove naplne, zopar novych gum kolo okien, ............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...