Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lambda sonda - odpojení, krokáč - výměna, držící se otáčky, lenost motoru


stalmik

Recommended Posts

Původně zaslal: Jogin

No hele tu lambu muzes poznat ze je spatna na EMISICH me to tam projel vsechno, je tam naka hodnota od do , ktera je v limitu kdyz budes mimo vetsinou lambda de prez hodnotu tak je v haji

No já ji odpojil a žádná změna se neudála.. A to dělaj na všech emisích?? A pamatuješ si za kolik ti to měřili??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

ja mam tu sponku na 14tym zoubku pocitano od konce o ktery se opira bovden, jinak si to nasteluj tak, abys mel pri pedalu az u podlahy uplne otevrenou klapku, tedy, kdyz ti nekdo bude drzet pedal na zemi, tak abys uz rukou vic tu klapku neotevrel

[upravil dne 7/5/07 Ferry]

Tou sponou vymezíš vůli na lanku plynu tak aby lanko nebylo napnuté a zustala tam nějaká minimální vůle. Pokud bude vůle malá nebo žádná tak se stane to že se klapka nebude zavírat a budou viset otáčky, nebo pokud nastavením ty spony tak že vlastně lanko přepneš tak klapka zustane pootevřená jako by jsi pořád stál trochu na plynu, což se při tomhle spusobu co pišeš muže lehce stát;)

[upravil dne 7/5/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem to mel komplet emise a stk za 900Kc ta samotna diagnostika nevim kolik muze stat ale tipuju to max do 300Kc , kdyz najdu adresu dam ti ji , jinak delal me to znamej mechanic tu STK nekde u castolovic nebo tak presne nevim abych nekecal. Ale v kazdy lepe vybaveny stk i servisu by ti meli bejt schopni zmerit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak me ji namerily takhle: rozhranipro moje auto je: 0,97-1,03

me namerily 1,003 takze uz tak za 2 roky asi pude holka , doufam ze ne driv jinak me otacky taky trochu kolisajale je to v rozmezi nekolika otacek a rucicka se nehne ani o 1 stupinek vic nebo min je furt na stejnym miste akorat se sem tam cukne tak tomu nevenuju pozornost ale stalo se me uz nekolikrat ze me to zacalo kolisat ale nahoru a pridal sem plyn a prestaloto , az budu menit olej a vzduchac tak to vycistim. Jinak ta lambda ma na otacky taki vliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

Jinak me ji namerily takhle: rozhranipro moje auto je: 0,97-1,03

me namerily 1,003 takze uz tak za 2 roky asi pude holka , doufam ze ne driv jinak me otacky taky trochu kolisajale je to v rozmezi nekolika otacek a rucicka se nehne ani o 1 stupinek vic nebo min je furt na stejnym miste akorat se sem tam cukne tak tomu nevenuju pozornost ale stalo se me uz nekolikrat ze me to zacalo kolisat ale nahoru a pridal sem plyn a prestaloto , az budu menit olej a vzduchac tak to vycistim. Jinak ta lambda ma na otacky taki vliv

Otáčky už jsou v cajku.. Podle všeho to bylo krokovým motorkem.. Ten jsem měnil dnes a od tý doby mam pokoj.. Po načtení nových dat ŘJ (když jsem ji odpojil na 30minut) je vše ok.. Jen ten výkon ještě něco tomu chybí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakej tam mas vzduchac? papirak jako ja? kamos mel papirak koupil si origos vlozku od greenu kterou mam ted objednanou a rikal ze rozdil jak prase, de to lip do otacek proste je to takovy volnejsi , a to kdyz sem pred rokem vyfoukal ten papirak tak to bylo taky ok a ted uz je to znat ze to de hur tocit. Jinak lamda stoji na moje auto kolem 5000Kc zase neni moc ale takovyhle opravy nemam rad, ted sem pochopil po roce co je si koupit auto 6 let stary relativne pekny a v dobrym stavu ale boohuzel pro me sem vychytal obdobi kdy se zacina menit vsechno brzdy, loziska rozvody, pumpa, cepy, kosti proste tohle sem vsechno schytal ja :D se na to vykaslu jinak moje oprava nahla byla jenom praskly radiator smula no :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Tak ve středu se uvidí hned ráno tak jedu tak jsem zvědav jestli něco zjistí. Když už se v tom budeme hrabat vyměnim i palivovej filtr..

Sem zvědav. Jinak po tom nastavení klapky se chod a reakce auta výrazně zlepšila!!

Ještě jednou díky OK406 za radu :super

Nějak jsem tu nenašel ten návod na nastavení klapky od OK406, taky by se mi to šiklo, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Aha tak se mi to moc nepovedlo heleď je to trošku divný ale nějak jsme si neuvědomili že jsme v jiným TOPIC takže top najdeš mezi tímto na první stránce :super

pěkný povídání o tažným zařízení ale o plynovým lanku tam toho moc neni:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Luig

Původně zaslal: stalmik

Aha tak se mi to moc nepovedlo heleď je to trošku divný ale nějak jsme si neuvědomili že jsme v jiným TOPIC takže top najdeš mezi tímto na první stránce :super

pěkný povídání o tažným zařízení ale o plynovým lanku tam toho moc neni:papa

Ono je to na druhý straně, hoši to trohu zmotali, tady to je - &page=2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Luig

Původně zaslal: stalmik

Aha tak se mi to moc nepovedlo heleď je to trošku divný ale nějak jsme si neuvědomili že jsme v jiným TOPIC takže top najdeš mezi tímto na první stránce :super

pěkný povídání o tažným zařízení ale o plynovým lanku tam toho moc neni:papa

To stačí teda mě to stačilo a za pět minutek bylo hotovo :super je to sice trošku :xvul ale to se stává i v lepších rodinách :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...