Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co vy na Seat toledo?


Mišak

Recommended Posts

Čau kluci mam otazku co by ste řekli na Seat Toledo z roku 1997 a motorem 1.9Tdi najeto něco kolem 200000Km.Lak nic moc lehky ťukanec na předek opraveno stačí hodit do barvy není v metalize.Před kamošem ho měla jedná paní takže by nemusel o byt nic moc špatné:D No a cena je 55000Kč

Tak co mam ho vzít? Naco si dat bacha u Seata?Nikdy sme ho v rodině neměli tak se ptam:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to já bych do něj zase šel. Kam se na něj s kufrem hrabe Octavia, díly nejsou zas až tak drahý a pokud se o něj předchozí majitelé aspoň trochu starali (dutiny a podvozek), tak je to nesmrtelnej dříč ;)

Hlavně mrkni pod ty plastový prahy, bývá to tam často prohnilý, jinak by tam žádný extra pasti být neměly. Jinak je to vlastně VW, takže jenom pořádně zkouknout přední nápravu a uložení motoru s převodovkou (občas se střihne šroub u převodovky, ale jen po prasečím zacházení).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

A to já bych do něj zase šel. Kam se na něj s kufrem hrabe Octavia, díly nejsou zas až tak drahý a pokud se o něj předchozí majitelé aspoň trochu starali (dutiny a podvozek), tak je to nesmrtelnej dříč ;)

Hlavně mrkni pod ty plastový prahy, bývá to tam často prohnilý, jinak by tam žádný extra pasti být neměly. Jinak je to vlastně VW, takže jenom pořádně zkouknout přední nápravu a uložení motoru s převodovkou (občas se střihne šroub u převodovky, ale jen po prasečím zacházení).

seat toledo je podle těch evropskejch testu nejporuchovějši kara ale třeba budeš mit štěsti na good kousek .ale peugeot je peugeot, za ty love bych vzal good 405

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zaty prachy P405 to jo ale nebude to 1997 a 405 bude mít asi těžko TDi majitel říka že spotřeba je velmy solidní nato že je to 1.9 da se jezdit za 5-5.5L/100Km.Ma dva pytle- teď otazkou zda tam vubec sou to by se zjistilo nebo by se nechaly vymyzat z TP:aut .Mi16 nebrat nejezdí na naftu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mišak

Ja neříkam že se my Toledo líbí, ja sem se jen chtěl zeptat co říkaji ostatní :papa A tvůj nazor je vzít Mi16 ale ta nežere naftu a to je to proč do ní nepujdem:P

takove 405 z 95 1,9 v naftě a plne palbě je k nezaplaceni ,nabizeli mi ji ale dal jsem přednost 406 ,ale by la fakt good za 60 kapříků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To o uložení rozvodového kola u VW jsem i na tomto fóru psal už několikrát. Zde je třeba při výměně rozvodů měnit i to rozvodové kolo, požít příslušné zajištění šroubu zajišťovacím lepidlem, a přesně dodržet předepsaný moment.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mišak

Čau kluci mam otazku co by ste řekli na Seat Toledo z roku 1997 a motorem 1.9Tdi najeto něco kolem 200000Km.Lak nic moc lehky ťukanec na předek opraveno stačí hodit do barvy není v metalize.Před kamošem ho měla jedná paní takže by nemusel o byt nic moc špatné:D No a cena je 55000Kč

Tak co mam ho vzít? Naco si dat bacha u Seata?Nikdy sme ho v rodině neměli tak se ptam:myslim

nějak nechápu proč se ptáš jestli máš koupit seata nás peugeotáků :myslim:D

jinak já bych do toho nešel,jsou lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepší v téhle cenové relaci, tohoto roku výroby a této kategorie? To asi dost těžko. Především ten motor nemá v té době ani sebemenší konkurenci, a vzhledem k tomu, že mechanicky to je taky slušné, tak jediným záporem je, že je ošklivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak k tématu kamarád má toledo 97 rok 1.9TDI a má na něm už nakrouceno 580tis km kupoval to jako funglovku a to auto jede furt moc hezky má tam i chip a rozvody atd dělá jak psal Oddie a naprostá spokojenost... Záleží jak se k tomu kdo chová... :papa :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Jen tak k tématu kamarád má toledo 97 rok 1.9TDI a má na něm už nakrouceno 580tis km kupoval to jako funglovku a to auto jede furt moc hezky má tam i chip a rozvody atd dělá jak psal Oddie a naprostá spokojenost... Záleží jak se k tomu kdo chová... :papa :papa

u všeho záleží na tom jak se k tomu kdo chová... proto je někdo z něčím nespokojený a někdo spokojený, záleží na tom od koho to pořídí ;)

takže je úplně jedno co si koupí, záleží na minulosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro auto nechoť sám, vždycky ve dvou, ten druhý "nakupuje" bez emocí a nekoukej na tachonetr, i když to intern hodně svádí. Prostě jenom se držet stavu, odřených a lakovaných šroubech a plechových dílech (blatníky, nárazníky), mikrotrhlinách na laku nosných konstrukcích, hrbaté hřbety horní hrany blatníků (přelakovaný blatnýk z venkovní strany).

Já se držím hesla že kastle musí být PERFEKTNÍ, motor se dá opravit, koupit (těchto motoru se tu válí po vrakáčích nebo pod ořechem hafol).

No, a proměřit provázkem rozteč mezi kolama na obou stranách taky nedá moc práce ....

Přeji ať dobře nakoupíš.

(Toleda to jsou držáky, kor v naftě, v metle, na hlínách a když v tom jezdila jenom jedna ženská jednou do měsíce na nákupy, motor je sotva zajetej, turbo jak nový - tady je třeba se mít na pozoru, i když tydle průpovídky už z bazaru mizí, motor je před celkovou generálkou a turbo v prdeli)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...