Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dobrovolní dárci orgánů opět na cestách


Pe.Tr

Recommended Posts

Ta fotka je už postarší, viděl jsem jí minimálně před rokem

Nicméně nic to nemění na tom, že dárci orgánů opět vyrazili a mě - člověka dost vyježděného, nicméně občas se i díky nim na silnicích se bojícího - donutili se v některých časech některým silnicím plánovitě vyhýbat

1) duben až říjen o weekendu nepoužívám silnici Mělník - Dubá - Zahrádky, raději jezdím přes Boleslav

2) duben až říjen nejezdím ze Sence přes Babu do Malacek, ale raději tvrdnu v ucpané Bratislavě

3) po dvou zkušenostech mě nikdo nedostane na D1 v době ukončení VC motorek v Brně, víc jsem se o život nikdy nebál (O MůJ VLASTNÍ ŽIVOT!!!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Ta fotka je už postarší, viděl jsem jí minimálně před rokem

Nicméně nic to nemění na tom, že dárci orgánů opět vyrazili a mě - člověka dost vyježděného, nicméně občas se i díky nim na silnicích se bojícího - donutili se v některých časech některým silnicím plánovitě vyhýbat

1) duben až říjen o weekendu nepoužívám silnici Mělník - Dubá - Zahrádky, raději jezdím přes Boleslav

2) duben až říjen nejezdím ze Sence přes Babu do Malacek, ale raději tvrdnu v ucpané Bratislavě

3) po dvou zkušenostech mě nikdo nedostane na D1 v době ukončení VC motorek v Brně, víc jsem se o život nikdy nebál (O MůJ VLASTNÍ ŽIVOT!!!!)

Pobavil jsi mě s bodem číslo tři :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Ta fotka je už postarší, viděl jsem jí minimálně před rokem

Nicméně nic to nemění na tom, že dárci orgánů opět vyrazili a mě - člověka dost vyježděného, nicméně občas se i díky nim na silnicích se bojícího - donutili se v některých časech některým silnicím plánovitě vyhýbat

1) duben až říjen o weekendu nepoužívám silnici Mělník - Dubá - Zahrádky, raději jezdím přes Boleslav

2) duben až říjen nejezdím ze Sence přes Babu do Malacek, ale raději tvrdnu v ucpané Bratislavě

3) po dvou zkušenostech mě nikdo nedostane na D1 v době ukončení VC motorek v Brně, víc jsem se o život nikdy nebál (O MůJ VLASTNÍ ŽIVOT!!!!)

Bod číslo jedna znám až moc dobře, běžně tudy cestuji k rodičům a je to fakt o život, když tě v těch nepřehlednejch zatáčkách předjíždí šest takovejch magorů a ani jeden z nich za tu zatáčku nevidí a za ní je třeba autobus či náklaďák. To je teprve to správný žůžo dobrodrůžo :grr :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nehazte vsechny motorkare do jednoho pytle :xvul

Dost casto me auta prehlizeji, parkrat se me snazili vytlacit ... divili by jste se, jak se ridici MSTI za to, ze jsme proste rychlejsi a v kolone muzeme jednoduseji predjizdet :grr:grr:grr:grr:grr:grr:grr

btw: ani jednu z cest popisovanych Medvedem neznam, na MS do Brna taky nejezdim :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

nehazte vsechny motorkare do jednoho pytle :xvul

Dost casto me auta prehlizeji, parkrat se me snazili vytlacit ... divili by jste se, jak se ridici MSTI za to, ze jsme proste rychlejsi a v kolone muzeme jednoduseji predjizdet :grr:grr:grr:grr:grr:grr:grr

btw: ani jednu z cest popisovanych Medvedem neznam, na MS do Brna taky nejezdim :grr[/quote

je to takový usek s novou cestou vybízející k rychlé jízdě ale s zatáčkami,nepřehlednými.něco jako z Hlučína do OV-Přívozu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Pata

nehazte vsechny motorkare do jednoho pytle :xvul

Dost casto me auta prehlizeji, parkrat se me snazili vytlacit ... divili by jste se, jak se ridici MSTI za to, ze jsme proste rychlejsi a v kolone muzeme jednoduseji predjizdet :grr:grr:grr:grr:grr:grr:grr

btw: ani jednu z cest popisovanych Medvedem neznam, na MS do Brna taky nejezdim :grr

je to takový usek s novou cestou vybízející k rychlé jízdě ale s zatáčkami,nepřehlednými.něco jako z Hlučína do OV-Přívozu

Pe.tr: z Hlucina do OV Privozu je (pokud nepocitam stary tankodrom) hlavni cesta s 50tkou a prechodem uprostred, kde pravidelne autem i na motorce brzdim na 50tku snad jedine ja z celeho okoli... zatacka (poradna) je tam opravdu jedna, do ktere neni videt nicim a kdo by to byl rekl, ze mam porad nekoho na prdeli...

[upravil dne 6/5/2007 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

já jim raději drobet uhnu na kraj protože jedou a jedou pokud vezmu sportovní to jde ale ta větší jsou pomalu široká jak auta:super

pokud si jich všimnu tak jim to misto udělam,někteří dokonce i poděkují, nestojím oto aby mě podjížděli zprava přes krajnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Petou!

K Medvedovi, mohl bys ty tvoje prihody na D1 rozvest, jezdim do Brna na motorky kazdy rok, takze jsem to mozna byl ja kdo Te ohrozil:P:D Rekl, ze to moc dramatizujes.., pokud Ti vadi, ze Te nekdo predjede rychleji nez jedes, tak se nepoustej do leveho pruhu - kdyz vidis motorku - minimalni pocet motorek jede v levem pruhu 130 ;)

Ono z naseho pohledu to je take jine, chtelo by si to vyzkouset, rekl bych ze minimalne polovina z Vas tady na silnejsi motorce jak 350ccm nejela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je stihnu spatřit ve zpětným zrcátku, tak jim uhybám stejně tak, jako pomalejší auta mě. Jsou to super stroje, a to, že na nich jede občas bezmozek, u mě nevrhá stín na ostatní motorkáře. Je to pěknej pohled když vedle mě profrčí nějaká mašinka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pata: Nehážu všechny do jednoho pytle, teď nedávno jsem jednomu trochu uhnul, dal blinkr, on předjel a poděkoval :potlesk Jen mě mrzí, že takových je málo a dost se jich chová tak, jak jsem uvedl dříve. Nedávno jsem málem vyletěl z kůže, když jedu po městě a najednou se kolem mě zničehonic prohnala nějaká mašina minimálně 120 :grr:grr:grr Ještě podotknu, že to bylo ve všední den kolem druhé odpolední a po chodnících chodily děti ze školy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dundee: bezmozci jsou ale i v autech... Za blinkr a posunuti vozidla taky dekuju, nedavno jsem potkal kamion, ktery mi uhnul na velice uzke ceste a hodil blinkr na pravo a kyvl, ze daleko pred nim nic neni... kez by takovi byli vsichni :super

Mam motorku pro cestovani, ne na "blbnuti" v provozu - na to se mam az moc rad... Bohuzel nekdy si pripadam, jako lovena zver... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...