Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Loupající se barva na novém typu 307.


vlada

Recommended Posts

Loupe se mi barva na na příčném nosníku za čelní mřížkou masky na novém typu 307:roll.Máte s tím někdo taky takové problémy???Jak jste dopadli při reklamování této opravdu nehezky vypadající vady krásy??Ani nevím jak bych si to opravoval sám??Rozebírat celou přední masku???Nebo štětečkem natírat skrze mřížky chladiče??Ten nosník :myslim je z nějakého hliníkového výlisku takže koroze nehrozí,ale vypadá to opravdu nehezky..:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při poslední servisní prohlídce po 40 000 Km to v servisu skoukli s tím, že je to výrobní vada a objednali lakovnu s tím, že pak už to bude O.K.

Jenže já to auto poté pořád potřeboval a nebyl čas jej na cca 2 dny (než to pořádně zaschne) odstavit, takže s tou loupající se travezou jezdím dosud a na přelakování dojde asi až teď u příležitosti prohlídky po 60 000 km, která mě čeká v nejbližších dnech.

Ona ta loupající se traverza je totiž hliníková, takže se jedná spíše jen o optickou vadu (neboť zreznout to s ohledem na fyzikální lastnosti aluminia nemůže:-), přičemž z téhož důvodu je zároveň docela pochopitelné, že lak na tom moc nedrží..

Na druhé straně to vše ale samozřejmě ty Frantíky nikterak neomlouvá, neboť když už dělali P307 u příležitosti faceliftu ten "žraločí design", měli si na to dát pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: LubošK

Je to vidět zepředu za tím plastovým žebrováním.

První si tak toho všimnul náš čtyřletý kluk, neboť z výšky jeho očí to "razí" více.

diky hned to ocihnu. jinak zaruka by mela na to byt urcite...viz ma komunikace s peugeot jak psal ok406

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě,na novem typu je to vidět hodně.Ten starší to má schované.Ještě hůře je ,když o tom člověk ví.To ho to doslova přitahuje očima.Lítají mi s toho doslova kusy barvy.A to letos nebyla žadná zima ani moc neprší:bojimJe to hodně nedotažené od výrobce.Nebo asi mám zase pech .Co nadělám...:roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vlada

No právě,na novem typu je to vidět hodně.Ten starší to má schované.Ještě hůře je ,když o tom člověk ví.To ho to doslova přitahuje očima.Lítají mi s toho doslova kusy barvy.A to letos nebyla žadná zima ani moc neprší:bojimJe to hodně nedotažené od výrobce.Nebo asi mám zase pech .Co nadělám...:roll:roll

to se vsadim ze to mam taky, smolar no :) jak sem ho koupil tak mi hned vlitůl kamen do predniho okna...jezdim nakych 10 let a nic, jdnou koupim poradny auto a....:D tomu se muzu uz jen smat

ale na tu zaruku ´by ti to meli poresit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě,na novem typu je to vidět hodně.Ten starší to má schované.Ještě hůře je ,když o tom člověk ví.To ho to doslova přitahuje očima.Lítají mi s toho doslova kusy barvy.A to letos nebyla žadná zima ani moc neprší:bojimJe to hodně nedotažené od výrobce.Nebo asi mám zase pech .Co nadělám...:roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To určitě.Nefungovaly my brzdové světla.Jenom,ale vždy když sem jel na delší trasu.Pokud sem pak nechal auto stát tak zase šly jako hodinky.Ted zase tohle.O brzdových kotoučích vzadu radši ani nemluvím.S tímhle autem jsi teda užívám...Nenudím se...:mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl sme před tím novýho Rovera 400 6 let bez problému.Pak Opel Astra 3 roky zase bez problému.Ale za to ted si užívám.A jak to tu čtu tak je tu hodně lidí,kteří mají problémy.a:myslim to chci po tom autě ,aby jen jezdilo nic více...:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...