Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neco boucha


oni

Recommended Posts

tak mi neco odeslo nebo zacina odchazet.kdyz ted jedu mam pocit jako bych jel na strasne malinko zvlnenym povrchu a cim vic jedu je to intenzivnejsi-to by mohlo byt asi nevyvazene kolo,ale z niceho nic?zavazi jsou vsechna a zadnou diru,ani rantl jsem nevzal.pak ale k tomu zacinaji se ozivat jakoby tupe rany,jakoby nekde v necem byla vule.mam podezreni ze odesli tlumice,ale nejsem si jist.jak poznam ze to jsou oni nebo neco jineho?kdyz auto properuju tak u otevreny kapoty u tlumice slysim,ze tam je nekde vule (to ma byt nebo ne?).vsem dekuji za rady:papa

[upravil dne 6/5/07 oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

vidím to na stabilizační tyčky vepředu

když už se otom bavíme,bouchání ze zadu mám já,vím že to jsou stab. tyčky ale na z. nápravě jsou dvě na každé straně.Stačí vyměnit ty blíže ke kolům? a netuším jak to je tam poskládámo ale prej jsou tam i nějaké kostky,to se taky mění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

Původně zaslal: komisar

vidím to na stabilizační tyčky vepředu

dobra mrknu na ne?

jinak jak poznam ze odesel tlumic nebo ze je spatnej?[/quote

zaperuj s autem a myslim že to poznaš,bud je to perováni auta pujde ztěžka ,bude to ok,pokud zlehka je to ko ale mrkni jestli neni tlumič třeba vytekly nebo jinak poškozeny -odřená pístnice atak, nejlepši a někdy to používam i já ,třeba u hypernovy v pruhonicich je temposervis a jejich tempo test trva 40min,vklidu si muzes nakoupit, zkontroluji ti brzdy ,tlumiče světla geometrii naprav apod hl. body a stoji to 199,- nebo se slevou ,tu mam ,99,- ,je to good a dostaneš vše na papiru jak co dopadlo při testech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

no pistnice odrena je,obe teda a z jednoho i unika olej!kdyz je auto ve vzduchu a prejedu z plnyho rejdu do plnyho rejdu tak v obou trikrat zalupe!!

a to lupaní jde z obou tlumičů,vím o co jde ale ptam se ,ty tlumiče určitě vyměn a co nejdřive

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

z jednoho mene a z jednoho vice,ale z obou!to mi je jasny!zrovna ted pred technckou,to je pro zlost!jaky tlumiíce by ste mi doporucili??

nejlépe nějaké plynokapalinové, to lupání to je uložení tlumiče ,to taky vyměn pač časem to bude horší a horší.co se týče značky tlumiče to ti neporadím,zatím mám zkušenost jen z Recordama a ty jsou tak nějak normální,ale žádnej zázrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

to ulozeni prijde asi na kolik penez?kupovat tlumice monroe u atokelly,hm??

ted jsem na to koukal ,monroe může být ale je to na normal ježdění a to uložení maji v kelly taky monroe za 550,- jedno, maš to v te tabulce 5 řadek od spodu pokud teda koukas na katalog kelly

http://obchod.autokelly.cz/?SRC=100&RowID=162301619

[upravil dne 6/5/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

no prave,jsem jen student,vim ze to je blby a ohrany a jsou veci na kterych se setrit neda,ale pokud by nekdo vdel o levnejsich a dobrych at da vedet!v poho!taky jsem venku a jsem jen obcas pribehnu!!

jaký máš rok výroby?něco zkusím,plus napiš mi na u2u tvé fin. možnosti atˇ mám aspoň představu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem byl na zvedaku a koukali sme na veskery cepy,vse se zda v poho i ty tlumice sou ok!one lupnuti delala pruzina a ne tlumic!nebyle momentalne funkci vyvazovacka,dali se na to jina kola,problem z 90% ustal,ale preci je obcas znatelny,necham porqadne prevazit kola a pak se uvidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...