Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jít do 407 - vaše zkušenosti


Guest MMMMM

Recommended Posts

prečitaj si lepsie moj prispevok...hovorim ze s autom sa zobchadzalo beznym sposobom......pravidelne servisovane.....a aj tek maximalny vykon aky tam je udany musi ten motor vydrzat bez toho aby sa posral.........

Původně zaslal: AnotherOne

Nezdieľam tvoj názor. Vždy je to o tom ako na aute jazdíš. To, že motor má nejaký maximálny výkon, neznamená, že ho musí vkuse dodávať. Keď však na aute jazdíš tak, že sa zlomí kľukovka, tak potom je jedno aký tam máš motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v peugeote to majstri skonstatovali: nic ine sa od toho motara neda ocakavat, vysoky tlak, maly objem vysoky vykon, unava materialu a nasledna destrukcia..... tečka.....

mne je jedno ci stým suhlasis alebo nie...ale to je fakt co sa stým autom stalo..... a samotny predajcovia neodporucaju tento motor do tohoto auta...ze je to malo....aj ked je velmi atraktivny a zaujimavy v mensich autach....vyborne sa hodi do 206....:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este jedna poznamocka.... k \"Keď však na aute jazdíš tak, že sa zlomí kľukovka, tak potom je jedno aký tam máš motor. \"..... znamy ma doteraz 406 2,1 v nafte, naslahanych neuveritelnych 680 000 km, mal to ako sluzobne auto vo firme, neskor si ho mohol odkupit do osobneho vlastnictva, to auto nikdy nebolo hickane, sice pravidelny servis ako ma byt....ale furt sa snim lietalo, a naozaj niekedy na plne bomby....striedalo sa na nom vo firme viac šoferov...cize to hovori samo za seba.... vecsi objem, vykon primerany ... pomerne bezne tlaky na turbo motor v nafte....nie naspikovana 1,6 hdi... s tým istym vykonom ako v 2,1....

na aute sa nerobilo nic zavazne, okrem spojky, vymeny pravej poloosy a homokinetickeho klbu....samozrejme vymena rozvodov ako ma byt a naplne filtre...

Původně zaslal: AnotherOne

Nezdieľam tvoj názor. Vždy je to o tom ako na aute jazdíš. To, že motor má nejaký maximálny výkon, neznamená, že ho musí vkuse dodávať. Keď však na aute jazdíš tak, že sa zlomí kľukovka, tak potom je jedno aký tam máš motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

ale aby to zase nevyzeralo ako ked znevazujem 407....interier aj po tychto kilometroch top....... sedaky su neni presedene , z elektrikou ziadny problem vsetko ide ako ma......len tie problemy z motorom....

to marisw: je to sice mimo téma, ale nedá mi to.

Proč neodpovíš na dotaz, když se tě na něco ptají

dva lidi?Třeba čekaj na odpověď.

viz poslední dva příspěvky tady:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty kokso...ked ma zabijes tak neviem akeho maila to mal...... nasiel som to predaval to niekde na www.tuning.sk a mal take cudne meno lalolola alebo tak nejak

Původně zaslal: pkr

Původně zaslal: marisw

ale aby to zase nevyzeralo ako ked znevazujem 407....interier aj po tychto kilometroch top....... sedaky su neni presedene , z elektrikou ziadny problem vsetko ide ako ma......len tie problemy z motorom....

to marisw: je to sice mimo téma, ale nedá mi to.

Proč neodpovíš na dotaz, když se tě na něco ptají

dva lidi?Třeba čekaj na odpověď.

viz poslední dva příspěvky tady:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kontakt som nasiel, treba sa na to kuknut je na tom odkaze....

prehliadol som to,sorry.....:o:o:roker

Původně zaslal: pkr

Původně zaslal: marisw

ale aby to zase nevyzeralo ako ked znevazujem 407....interier aj po tychto kilometroch top....... sedaky su neni presedene , z elektrikou ziadny problem vsetko ide ako ma......len tie problemy z motorom....

to marisw: je to sice mimo téma, ale nedá mi to.

Proč neodpovíš na dotaz, když se tě na něco ptají

dva lidi?Třeba čekaj na odpověď.

viz poslední dva příspěvky tady:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar...mám už sedmého Peugeota 3x 405,3x 406 a 407 2.0HDI 16V FAP mám teď. Za kolik chceš pořídit 407 ku??? Můžu nabídnout třeba 407 Confort Pack 1.8 16V 92kW /125k ve stříbrné barvě.Ročník 2007 najeto 8500km 100% stav se zárukou !Za 375.000Kč a nebo 407SW Confort Pack 1.6 HDI 16V 80kW / 110 K.Ročník 2007 najeto 14.000 km tmavě šedá metla....za 419.000Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jaroslavpleger

Koupil jsem 407 o výkoně 110 PS.Po čipování má 130 PS + vyšší točivý moment. 20 koní je znát a to hlavně u čtvrtého a pátého stupně Před čipem slabší výkon motoru byl znát. Stálo mě to 6 tis. a cestu do Brna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám vlemi kladný vztah k HDIčkům, sám mám HDI, ale vzhledem k tomu co najezdíš a jak vypadá cena nafty a další proměnné, doporučuji 1,8 nebo 2,0 benzín. 1,8 stačí, pokud, ale chceš mít výkonovou rezervu, pátrej po 2,0. Tak hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

407ku 2.0 HDI mám jen chvíli a to od května.Je koupena v ČR jako nová a pravidelně servisovaná u jednoho koncesionáře.Předchozí majitel s vozem neměl žádné problémy....(viděl jsem kompletní záznamy ze servisu)

Jsem zatím s vozem maximálně spokojen!!!! Mám najeto 175000km a jezdím cca za 6l/100km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mí

Mám 407 SW 2.0 HDI, jízdní vlastnosti vynikající, pohodlné vozítko, prostě kočár. Ve 40 000km začala bouchat přední náprava, v servisu určili vůle kul. čepů těhlic (oba) a sdělili cenu za jeden cca 1780 Kč. Ptal jsem se proč mi říkají cenu, když je auto ještě v záruce. Odpověď: čepy a táhla jsou spotřební materiál a záruka se na ně nevztahuje stejně jako např. na brzdové destičky, pneumatiky a spojku. Vznesl jsem dotaz na peugeot CR a zde je odpověď:

\"Podmínky smluvní záruky na osobní vozy značky Peugeot jsou popsány v Sešitě údržby Vašeho vozu. Litujeme, ale musíme Vám sdělit, že dle těchto smluvních podmínek záruka poskytovaná výrobcem nepokrývá výměnu dílu podléhající běžnému opotřebení, které se může měnit v závislosti na způsobu používání vozidla, počtu najetých kilometrů vozidlem, zeměpisné a klimatické oblasti, a jejichž výměna není důsledkem závady. K rozhodnutí zda se jedná o běžné opotřebení nebo vadu, na níž se vztahuje smluvní záruka je zapotřebí prohlídka vozu v autorizovaném servisu sítě Peugeot, jejichž technici jsou vyškoleni k posouzení těchto případů.\"

V sešitě údržby jsou uvedeny opotřebitelné díly \"brzdy, pneumatiky,spojka apod.\" (pod apod. se totiž schová cokoliv). Nezávisle ve dvou autorizovaných servisech mi potvrdili, že mají pokyn uznávat vadu kul. čepů jen do 30000 km, takže výrobce si je asi vědom slabiny na podvozku.

Za stejných podmínek a po stejných silnicích jsem najezdil 240000 km s Octavii TDI, má pořád původní díly i tlumiče v naprostém pořádku a odhaduji, že dalších 240000 km ještě vydrží.

Proto, kdo chcete 407 na každodenní ježdění po českých silnicích, vemte v potaz, že dost často budete měnit \"běžně opotřebované čepy\" a možná další díly zhruba každých 40-50 tis. km, což mi připadá trochu divné u vozidla vyšší střední třídy. Pokud ho chcete na občasné pohodlné výlety a leštění a předvádění se, je to úplně ideální vůz.

Spodní čepy už Peugeot nahradil kvalitnějšíma...a nelze srovnávat Octávii se 407kou.Přední náprava je konstruovaná na co nejlepší jízdní vlastnosti tak jako zadní a auto na silnici spolu s velkým rozvorem sedí jako přibité...P.S. Pořád je levnější vyměnit dva spodní axiální čepy na přední nápravě každých cca 50000km než po stejných km dělat go nápravy na Passatu nebo AUDI ....a s tou zárukou mají hold pravdu!!Čep podléhá běžnému opotřebení.Mám na autě najeto 175000km a čepy jsou tam na každé straně dva nové.Takže vydržel každý čep cca 85000km chce to jen přizpůsobit rychlost jízdy povaze vozovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor 1.6 HDI je sice \"jen\" šestnástistovka, ale je to nejnovější směr tzv, downsidsing tzn. menší objemy motorů a čtyčválce místo šestiválců. K tomuto směru se hlásí např, i BMW. Výrobcem vyladěný vyšší výkon menších motorů nesmí být vykoupen jejich nižší životností - jsou na to dimenzované, včetně spojky atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...