Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cena oleje TOTAL QUARTZ 9000 5W40


mares

Recommended Posts

Tak jsem také zakoupil olej Quartz 9000 a při koupení jsem se i ptal na detaily obchodu. Jedná se velkoobchod pro zastoupení Total (Fina). Ve skladu jsou oleje s nápisem Fina a Total. Jinak olej je stáčený v Belgii (doplněná aditiva dle štítku ve Francii) a měsíc plnění je v 10/07. Etiketa je bez náznaku neoriginálního nalepení a celé krabicové balení obsahuje 3x5l tohoto oleje. Etiketa dále obsahuje informace o dovozci v CZ (tedy Total CZ), ale i v dalších asi 9 jazycích vč. azbuky.

Ptal jsem se i na cenu a jedná se prodej za velkoobchodní podmínky se zaplacením na pokladně. Pro majitele IC může být koupě i zajímavější, ale neptal jsem se.

Tímto děkuji autorovi (mares) za uveřejnění nabídky a ušetření rod. rozpočtu, protože závěr je:

olej 5W-40 - 539kč + filtr 237,-Kč = 776,-, a to se vážení vyplatí.

Pokud nebudu mít problém s výměnou oleje, kterou vyčíslil p. Kraus ve svém pořadu "Uvolněte se, prosím" na 18tis se ztrátou řidičáku, cena by se už nemusela výrazně měnit.:super

[upravil dne 26/11/07 Marcel.Z]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: noradek

Dobrou cenu tohoto oleje mají taky tady. http://www.superautodily.cz/index.php?stranka=e-shop&kategorie=114&produkt=8836

Já jsem v říjnu kupoval 5l TOTAL9000 5W40 tady, je to taky Benešov tak asi stejný zdroj a skoro stejná cena. http://www.vyfukybn.cz/eshop/index.php?p=productsMore&iProduct=754&sName=Total-Quartz-9000-5W40-5L- Neměli skladem 5L kanystr, tak poslali za stejnou cenu 5x1l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

to MilanF1: no já kolegu Neona osobně neznám, ale jakou máš jistotu, že to Neon nemá ze zdroje, který udělal to samé, co ty popisuješ? Abys rozuměl, já nerejpu, jen mě zarazila ta 100% jistota, jakoby to plnil. :papa

Právě proto jsem hodil dotaz...ta cena je teda reálná, pokud od Neona byl za 700

, rozdíl není až takový.

[upravil dne 22/6/11 11:47 milhaus]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milhaus: Já tě chápu a máš pravdu, že 100% jistotu nemám. Ale věřím, že by na klub nepouštěl patoky.

Jinak nabízí ještě 10W-40 tuším, že za 550 Kč.

Na aukru nabízí i oleje Jirka Wolf http://aukro.cz/olej-total-quartz-9000-5w40-5-litru-i1673391669.html ale s cenou bohužel o hodně vyšší. Loni tu snad v inzerci měl taky nabídku za cenu jako má na aukru, velký zájem nebyl. Když jsem ho dotazoval na cenu, tak mi odpověděl, že nechápe, kde to ostatní berou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...