Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cena oleje TOTAL QUARTZ 9000 5W40


mares

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
Guest servisman
Původně zaslal: mares

Na nalévaný olej do přinesené nádoby by mne nenalákali.

nalévaný jsem kupoval přímo u Peugeotu ale je to dlouho.Pak jsem od toho upustil důvod cena byla pomalu stejná jako v baleném.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: milne

Včera, tj. 22.10., mi přišla e-mailem odpověď na dotaz ohledně ceny tohoto oleje a bylo mi napsáno, že velkoobchodní cena je 280,- Kč bez DPH...

doufám že za litr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dne 5.5.2007 jsem poptával 5 l balení oleje a aktuální cena byla 536,00 Kč.Než došlo na výměnu oleje v motoru usoudil jsem, že 5 l balení je velké a proto padlo rozhodnutí zakoupit 4 ks po 1 l.Cena byla za 4 l 476,00 Kč.Jaká je cena nyní netuším, ale stačí se podívat na ceny PHM u čerpaček. Taky stoupají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 Mares - Díky.

Včera jsem v Homolích koupil 1l oleje Total 5W40 Q9000 za neuvěřitelných 120Kč. Dle mého soudu je to originální balení. I firma působí věrohodně. Je to především velkoobchod s mazivy všeho druhu a maloobchod je asi jen doplněk kanceláře.

post-0-14109597222876_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já dneska sháněl na výměnu do 206ky Quarz 7000 10W40, jehož pětilitrové balení stojí na netu (olejservis.cz) kolem 700 s DPH. Na výměnu oleje jsem si vyhradil čas zítra (teda vlastně dneska), takže se mi to nechtělo objednávat, tak jsem si pro to dneska jel k nám do servisu. První překvápko bylo, že neměli pětilitrovku, ale musel jsem vzít čtyři litrový flašky. To se dalo ještě přežít, horší je, že jsem za čtyři litrový flašky vyplázl necelých 1400! To se mi teda protočily panenky. Z toho vyplývá - nekupovat olej v autorizovaných servisech. :roll:bojim:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jp

Používam castrol 5w40, ale asi přejdu k TOTALu 9000, když ho tak zlevnili, uvidíme co konkurence....

Otázka právě je zda zlevnili nebo něco jiného trochu přilili:D:DMy s Totálem obchodujeme dost ve velkém v jiných sajrajtech a po dotazu zástupce řekl na rovinu že nákupka je 250,-Kč. Takže za 120,-Kč:myslim:myslim Možná kšeft s prodělkem je taky kšeft, ale že by až takhle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dalick

4 Mares - Díky.

Včera jsem v Homolích koupil 1l oleje Total 5W40 Q9000 za neuvěřitelných 120Kč. Dle mého soudu je to originální balení. I firma působí věrohodně. Je to především velkoobchod s mazivy všeho druhu a maloobchod je asi jen doplněk kanceláře.

Nemáš zač děkovat a kdo nevěří ať tam běží.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...