Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio na cd clarion - aktivace v BSI


genzer

Recommended Posts

Nedavno jsem prodal origo radio Clarion na cd z 406 new model.Posleze me kupujici sdelil,ze byl v nejakem Peguot servise,kde mu rekli,ze radio je spatne,pry uplne mrtve,coz me zaskocilo,pac jsem ho vyndaval ze svyho auta a bylo naprosto funkcni.Myslel jsem,ze se mohlo poskodit pri preprave,ikdyz jsem zasilku odeslal s oznacenim krehke.Dohodli jsme se,ze mu tedy vratim penize a on me radio,coz se take stalo.Dneska me radio prislo zpet ,tak jsem ho hned bezel zkusit do auta a radio hralo suprove,tak se ptam,nez ho teda budu nabizet k prodeji,je mozne,ze to radio jde jenom v mem aute a v jine 406ce nepujde?vim neco o tom,ze by se to melo dat aktivovat v BSI,vedel to i kupujici,ma take new model,ale prej to radio nefungovalo,tak to nemohli zaktivovat.Diky za vase postrehy a informace

Je to typ PU-2184A

[upravil dne 4/5/07 genzer]

[upravil dne 4/5/07 genzer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal, teda vlastne v aute nemal od vyroby origo radio. :) Tak som si ho kupil na vrakaci v CZ. Precistil, zapojil, spustil cez PC-BSI a v pohde ide. Dolezite je dodrzat rok vyroby. Inak to nemusi ist. V tom mohol mat chlapik problem. :papa

Původně zaslal: genzer

to je me jasny,jde me o to,jestli ho muzu prodat a novemu majiteli to nakodujou na BSI nebo to nelze sparovat s jinou BSI

[upravil dne 4/5/07 genzer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...