Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaké žárovky v hl. světlech


Kdo

Recommended Posts

Jj, díky za odpovědi,

MJSytic: já hledal, ale zmiňovali se i H1 i H7 a já nevěděl, která je kam a kterého modelu se to týká. Snad jsem tě moc nerozčílil, to by mně při pátku mrzelo, že bych ti zkazil víkend. Ale díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Jj, díky za odpovědi,

MJSytic: já hledal, ale zmiňovali se i H1 i H7 a já nevěděl, která je kam a kterého modelu se to týká. Snad jsem tě moc nerozčílil, to by mně při pátku mrzelo, že bych ti zkazil víkend. Ale díky

Rozčílenej nejsem... Nesmíš si to tak brát ;)... Já tohle píšu preventivně všude, když se někdo ptá na něco, co se tu probírá 2x do měsíce... Je to taky ponaučení pro nováčky, aby nejdřív hledali, než se hned začali ptát ... Takže tak no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

.. Je to taky ponaučení pro nováčky, aby nejdřív hledali, než se hned začali ptát ... Takže tak no :)

Pravda, tady jsem za mlaďase :roll, šlo jen o tyto mé dva dotazy. Vím,, že nejdřív hledat a pak se ptát, ale fakt jsem to nenašel...... mno, zas tak dlouho jsem nehledal a netřídil ;). Navíc jsem někde slyšel, že starý měl H1 a nový H7. Myslel jsem si, že to bylo u 406ky, ale teď můžu dumat, kterého auta se to týkalo. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

tak nepřemýšlej Renault Laguna měla H1 v předních světlech jak tlumená tak dálková druhá generace už pak měla H7 měl jsem ji:super

Teď mi tu hoří uši studem, už vím. :mad: To nebyla 406ka, ale 605ka. Ts, ts, jak jsem mohl zapomenout. Můj typ a já to zapomenu. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...