Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zkorodovaný zadní znak


jp

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
Guest frenky64253

tak som sa konecne dostal k tomu znaku . postrhal som ten stary , ktory sa rozpadol na niekolko casti , teraz to sice vyzera otrasne , ale hadam sa mi to podari dat do pucu. cital som tu uz par prispevkov , ale aj tak poradte co by bolo naj. dat ako cierny podklad??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Radku Hurvajz-máš to pěkné,opravím to stejně jako ty,zdá se mě to nejjednodušší a nejrychlejší.Ještě mě prosím prozraď čím jsi přilepil toho Lvíčka.Vteřiňákem od Vietnamců?Já mám pár kusů vlastně originál lvíčků,takže to budu mít přesnější,akorát jim budu muset uříznout nohy které jsou na té části se zámkem.Aspoň mě to nikdo nesloupne,jelikož bude na několik kusů a bude mu k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se s tím moc nes..l,postup dle Radka Hurvajze,obyč černá samolepící folie z OBI,očistit smirkovým plátnem,nalepit folii a přilepit znak,v mém případě byl stejné velikosti takže jsem ho musel rozříznout a nohy nalepit na otvírání kufru,přilepeno vteř.lepidlem(v mém případě kvalitním,málem slepené prsty).Práce asi na hodinu,uvidíme jak dlouho to vydrží.

post-35249-14109616666548_thumb.jpg

[upravil dne 14/4/11 17:27 Dement]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...