Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zkorodovaný zadní znak


jp

Recommended Posts

Slída mi nejde oloupat, na kousku to šlo a dál to drží a akorát se odlupujou malinkatý kousíčky a drbe se s tím ten lev, skusím to odlepit a ukecat znamyho aby mi vypalil lvička z nerezu, dal bych ho jen do ty horní části, jenže je s nim problem, počítám že když nu to ted někdy řeknu tak možná o vánocích se mě zeptá co že jsem to po něm chtěl:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to měl celý rozebraný a ten lev je na kusu plechu. Je tvořen takovým prolisem a okolo je černá barva - ta se ráda loupe spolu s tou fólií. Takže i u sedanu se to dá bez problémů pořešit a dát v rámci možností do původního stavu ... Jen je to větší piplačka, protože se musí rozebrat ten zámek...

[upravil dne 27.5.07 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Já to měl celý rozebraný a ten lev je na kusu plechu. Je tvořen takovým prolisem a okolo je černá barva - ta se ráda loupe spolu s tou fólií. Takže i u sedanu se to dá bez problémů pořešit a dát v rámci možností do původního stavu ... Jen je to větší piplačka, protože se musí rozebrat ten zámek...

[upravil dne 27.5.07 MJSytic]

A ten lev je kovovej nebo plastovej?? A co ten malej kousek kolem zámku, jde to beztrestně vyndat?

[upravil dne 27/5/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten znáček u sedanu jde sundat celkem snadno - nějakou tenkou jehlou nebo nožem zapáčit a opatrně to odlepit. Drží to jen na takový žvejakčce, docela to jde. Ale ta slída je fakt mazec, u mě to vůbec nejde oloupat (kromě části, která se oloupala sama...). No ale pohraju si s tím a uvidíme... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VIP3R

Ten znáček u sedanu jde sundat celkem snadno - nějakou tenkou jehlou nebo nožem zapáčit a opatrně to odlepit. Drží to jen na takový žvejakčce, docela to jde. Ale ta slída je fakt mazec, u mě to vůbec nejde oloupat (kromě části, která se oloupala sama...). No ale pohraju si s tím a uvidíme... :nevim

Zkus hokovzdušný fén,jestli to nalepujou zatepla tak by to mělo jít líp.My jsme samolepky z výloh taky sundávaly nahřáté a šlo to dobře i v zimě když bylo -20°C a byly jak kámen a lámaly se.

Tak hodně štěstí:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem toho prevíta dnes odlepil, ta folie nebo lak či co to je, nejde vubec dolů, ohřál jsem to fénem, potom na plotynce tak že jsem to neudržel v ruce a nic. Musel jsem to škrabat nožem, oškrabal jsem jen toho lva a pak jsem to zabrousil, z toho černyho to vubec nejde dolu, nakonec jsem to zaleštil a přelakoval, ještě udělám jednu vrstvu laku a kašlu na to. Je to lepší než to bylo ale dokonalý to není. Foto před a potom:

post-0-1410959570434_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

pěkný:potlesk jen bych asi dole neudělal otvor pro klíček udělal bych to asi plný máš přeci dálkáč a tlačítko je zachované OK406 stejně zámek zadní nejde otočit vubec:super

No to bych musel celej ten spodek vyrobit a nějak namalovat lví nohy:o:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Vypadá to fakt libově :super

Čím je to teda překrytý? Nějakej bezbarvej lak, nebo:myslim

Já jen až se mi oloupe ten silikon, tak bych to chtěl taky udělat, jak to máš ty;)

Je to Akrylátový lak od MOTIPu, snad to bude dobrý, přeci jenom je tam dost častej kontakt s prsty. Uvidím časem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro zajímavost, napsal jsem do Peugeotu a toto mi přišlo, v podstatě jsem ani jinou odpověď nečekal:

Dobrý den,

Bohužel samostatný znak se koupit neda, ale je to spoječné s krytem zámku. Jedná se o celý plast okolo znaku, který není součástí znaku. Cena je 2144,-

S pozdravem

Šrajer Lukáš

Peugeot VM-INCOM

Vrchlabí

499 405 459

:(:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

podle katalogu pokud si objednám pozici 15 to je ten znak tak by to mělo jít,to abych pak kupoval celý dveře:xvul

Právě že je to přesně to co jsem jim tam napsal, pozice v katalogu č 15, jinak jsem posilal že mám na mysli jen ty dva díly znaku které jsou vlepený do krytu zámku. Pozice 15 je právě celý ten kryt zámku i s tím plastem s tím spodním ouškem

[upravil dne 28/5/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...