Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zkorodovaný zadní znak


jp

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: komisar

tak to jedině koupit z breaku sundat rozpůlit a nalepit

Break to má určitě menší, nebo ne? A dá se celý break znak dát místo celého znaku u sedanu? Otevírání řešit odskokem přes dálku nebo tlačítkem z místa řidiče

Tlačítkem z místa řidiče? To jde jen otevřít víčko palivové nádrže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: komisar

tak to jedině koupit z breaku sundat rozpůlit a nalepit

Break to má určitě menší, nebo ne? A dá se celý break znak dát místo celého znaku u sedanu? Otevírání řešit odskokem přes dálku nebo tlačítkem z místa řidiče

Tlačítkem z místa řidiče? To jde jen otevřít víčko palivové nádrže.

No musi se natahnout kablik namontovat odskok k zámku a otevírá se to elektricky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Tak trošku opráším staré téma. Muj výtvor přes zimu totálně popraskal, asi ten lak stál za houby. No tak jsem znáček znovu obrousil, pak odmastil otapetoval tapetou podobnou té co se používá na sloupky dveří, pak jsem navrch nalepil lvíčka co je na prdelku P206. Musel jsem ho předtím dost upravit, je prohnutý více než plocha zámku na 406, no chvilka broušení pak lepení a je hotovo;)

post-0-14109599348193_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted\' to vypadá nejlíp:super

a můžu se zeptat,jaký přesně,(zřejmě kvalitní)autovosk tedy používáte,když výše píšete,že pokud máte na autě vosk a zaprší,tak se špína smyje sama..?Dala jsem 300kc za litrovku,prý vysoce kvalitního,špičkového přípravku, a výsledek mě zklamal..:roll

nebo kdokoli jiný,kdyby jste mi mohli doporučit,byla bych ráda:) děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm 300 za litr je docela levný, vosk s teflonem např. stojí cca 300ml třeba i 500kč. Běžný mytí v myčce s horkým voskem, jinak používám na jaře a na podzim vosk od MA-FRA, nebo je hodně dobrej TURTLE WAX, pak už jen záleží vybrat jestli obyč nebo s teflonem atd;)

http://www.gratia.cz/autokosmetika/hobby/lestici-a-ochranne-pripravky-na-karoserii/

http://tuning.autodoplnky.cz/autokosmetika/turtle-wax/?smid=99

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 rok později...
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak trošku opráším staré téma. Muj výtvor přes zimu totálně popraskal, asi ten lak stál za houby. No tak jsem znáček znovu obrousil, pak odmastil otapetoval tapetou podobnou té co se používá na sloupky dveří, pak jsem navrch nalepil lvíčka co je na prdelku P206. Musel jsem ho předtím dost upravit, je prohnutý více než plocha zámku na 406, no chvilka broušení pak lepení a je hotovo;)

Cau Radku,prosim Te,resim ted podobny problem,a Tvoje reseni se mi libi,jen se chci zeptat co je to za tapetu,predem dekuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

ahoj, nechci delat nove tema ... mohl by mi nekdo prosim zjistit, jake je objednaci cislo znaku lva na zadni pate dvere kombi 406, ale toho novejsiho, tusim 2002 a vys :myslim tzn. jen obrys ... a na kolik vyjde ...

ja mam jeste tu starsi verzi, tzn. s cernym podkladem a chtel bych ho zkusit vymenit, protoze uz ho mam tak dojebany az hruza ...

diky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...