Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak Vám jezdí 405?


M.a.R.i

Recommended Posts

Původně zaslal: C.J.

Jelikož má 405ka definitivně dosloužila (už se mi v tom nechtělo vrtat, takže šla z domu), tak jsme si pořídili Opla Vectru Caravan 2.0 16V, 100kW, oproti p405 váží o 300kg víc, o to hůř jede.. :( Zkoušel jsem na stejném místě zrychlení jako s P405 a je o 4 sekundy pomalejší.. :myslim

Jsou tam větší kola, což dynamice taky nepřidá.. Ale vypadá to lépe.. :super

A co 406 se ti nelíbila???:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no líbila by se, po faceliftu, ale ceny byly o 30tis výš a ještě s nižší výbavou než vectra.. Navíc když jsem se v obou svezl, tak mě vectra oslovila více.. Nedřu nikde pravou nohou, motor mnohem lépe táhne od spod, lépe sedí v zatáčkách, navíc ji mám od kolegy, vím co do ní investoval. Byl jsem se podívat po bazarech v OV a nenašel jsem nic v rozumném stavu, ani 406ku ani Vectru/ Astru, takže bylo rozhodnuto.. A vozit něco z venku by se mi nechtělo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vectra není vůbec špatné auto - bohužel mě značka opel nikdy neoslovila, a to prakticky po všech stránkách. Nicméně, jestli se ti P 405 rozpadl a v okolí níc solidního od peugeotu nebylo + je vectra od známého, není co řešit.

Přeji spokojenej život a až někdy projedeš kolem mě, blikni ... vecter tu znám docela dost, tak ať vim která bije ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...