Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brutální hučení na přdní nápravě


EFI

Recommended Posts

Čus mám 306 1,9d rv.95 můj problém je normál jedu a zničeho nic začne něco děsně vrzat jde to z přední nápravy jak kdyby se neco přidíralo šlápnu na brzdu přestane to přidám plyn přestane to trochu zatočim přestane to. měnil jsem pravou poloosu komplet nic pak celou těhlicu s ložiskem na pravo a pořád to drhne nemáte někdo radu please nechce se mi dělat levá strana mám obavu že je to něci jiného díky za odpověd EFI:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobný problém mám na svojí dojezdový 205ce. Taky pravá strana po repasi, pak to dalo chvíli pokoj a teď to občas delá zase. Ale jen když vyřadím. Nikam to netáhne, nic nevibruje. Převodovka by to snad být neměla když to dělá na neutrál. No třeba nám někdo poradí. :papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to v prevodovce, resp. me to obcas taky udela, kdyz mam hodne zahraty motor uz atreba vyradim, tak kdyz pada motor z otacek a klesa az na volnobezne, tak samozrejme nez zareaguje cerpadlo tak to jde treba na chvilicku i na 600-700 otacek nez se vmziku vrati na 800. To je moment, kdy se starsi precejenom uz vyjete loziska v prevodovce dostanou do stavu, kdy se rozklepou jak svina, staci primo zmacknoust spojku a pustit, nebo zlehka pridat plyn, obcas se mi to stane, pritom jinak je ta prevodovka ticha, a radi docela dobre, taky jsem se zhrozil, ale v servisu mi rikal, ze to je i docela normalni kdyz uz to ma hodne najeto...tak treba to muze byt ono, to samozrejme neni naprava, takze rychlost jizdy nebo nejaka dira na to nema vliv, dela to i pri stani, treba to pomuze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...