Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minisraz České Budějovice


OK406

Recommended Posts

OKčko : navrhuji úterý, o víkendu jsou všichni mimo :)

Poklidné centrum navrhuji proto, že můžu přijít pěšky a dát si jeden žejdlík. Na výstaviště to mám pak ale o 500 m dál, a to mě taky nerozhází.

Na Křápole není nic světoborného, dokonce na ní není ani nic k vidění.

Stejně si myslím, že to bude spíše setkání lidí, nežli aut.

Takže se prosím tě mrkni do kalendáře, zjisti který den po/út/stř (a mimodžbánový čtrvtky) máš coby hlavní organizátor volno, ten termín s časem (nejlépe k večeru) hoď sem v plénum a kdo bude chtít, přijede. A kdo nebude chtít, tak prostě nepřijede.

Jinak se budeme tak dlouho domlouvat, až to skončí : někdy po Vánocích 2008, možná v létě.

Pokud se sjede 5 aut, bude to úspěch.

P.S.: jede někdo ve čtvrtek 10.5. na Džbán ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by pro některé z vás byla lákadlem některá z těchto akcí a tudíž termín srazu vázán na datumy níže uvedené.Moje představa by byla taková po ránu se sejít cca na 1 hod. a potom vyrazit na výstaviště.Je mi jasné, že nepojedete zdaleka jenom prohodit pár vět s někým koho neznáte, a proto bych to časoval takto.Samozřejmě i rodina dospěje k nějakému kulturnímu vyžití.

16. 5. - 20. 5. 2007

HOBBY 16. ročník

Nářadí a zařízení pro hobby a zahradu, rostliny a semena, stavebnictví, elektro, vytápění, klimatizace, ekologie, zařízení a vybavení bytu, domu, potřeby pro domácnost, elektrické spotřebiče, vaření a kuchyňské potřeby, hračky, modelářství, potřeby pro sport a volný čas, chovatelství, propagační a dárkové předměty, textil, oděvy, doplňky.

8. 6. - 9. 6. 2007

SLAVNOSTI PIVA, ANTONÍNSKÝ JARMARK 11. ročník

Prezentace pivovarů, sladoven, nealkoholické nápoje, potraviny, suvenýry a vše, co k dobrému pivu patří.

23. 8. - 28. 8. 2007

ZEMĚ ŽIVITELKA 34. ročník

Rostlinná a živočišná výroba, krmiva, zemědělská technika, potravinářská výroba, lesní a vodní hospodářství, ochrana životního prostředí, služby pro zemědělství, agroturistika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Před dávnými časy se jihočeské minisrazy pokoušel rozhýbat Bohumil, ale narážel na totální nezájem ze stran jihočechů - až když uspořádal weekendovku, setkal se s úspěchem (dopobručuju kontaktovat ho, určitě bude mít o srázek zájem)

Mám teď trochu obavy, že při dnešním počtu členů a jejich "srazuchtivosti" by nám jedna Sigma asi nestačila.:bojim

Jsem pro se někde srazit.:potlesk

[upravil dne 8/5/07 Bohumil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Komisar, sraz u OK 406 ve velkogaráži by byl ideální. Horší by to ale bylo s parkováním, pokud by se nás sjelo víc. Cesta zpět do Č.B. by se dala pojmout jako spanilá jízda. Horší to bude s časem, kdekdo dělá na směny, já se zase musím řídit podle směn manželky, takže aby z toho vůbec něco bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Tak na parkování je tam místa až až!!! A tak jsem myslel, co kdyby se udělal malý sraz už tuto sobotu 12.5. na Dlouhé louce,v 15.00 hodin. Jak jsem psal?? Ale hodně záleží na počasí!!! Prosím Vaše návrhy??

Nechci tu působit jako kazič srazů, ale připadá mi to moc na hrrr. Co takhle někdy během první poloviny června? (2.; 9.; 15.6. ?) Šel by ještě domluvit nějaký krátký program, třeba v HS auto, nebo něco jiného dle možností.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

Původně zaslal: OK406

Tak na parkování je tam místa až až!!! A tak jsem myslel, co kdyby se udělal malý sraz už tuto sobotu 12.5. na Dlouhé louce,v 15.00 hodin. Jak jsem psal?? Ale hodně záleží na počasí!!! Prosím Vaše návrhy??

Nechci tu působit jako kazič srazů, ale připadá mi to moc na hrrr. Co takhle někdy během první poloviny června? (2.; 9.; 15.6. ?) Šel by ještě domluvit nějaký krátký program, třeba v HS auto, nebo něco jiného dle možností.:myslim

:oProgram v HS Auto? :roll Nevím co si pod tím představuješ:myslim, ale spousta z nás nemá s touto firmou dobré zkušenosti:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že je to hrr ale je to návrh!! A ten program v HS Peugeot? Nevím, že by jsme si nechali dát jiné podložky pod SPZ (RZ)?? Podle zkušenosti Mareše??:D:D:D

Tak to vypadá, že asi nic nebude. Tak uvidíme, co na to ostatní. Bylo by to asi na 1-2hod. . Pokud by bylo na parkovišti plno, tak na parkovišti u Kauflandu a nebo na náplavce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Já vím, že je to hrr ale je to návrh!! A ten program v HS Peugeot? Nevím, že by jsme si nechali dát jiné podložky pod SPZ (RZ)?? Podle zkušenosti Mareše??:D:D:D

Tak to vypadá, že asi nic nebude. Tak uvidíme, co na to ostatní. Bylo by to asi na 1-2hod. . Pokud by bylo na parkovišti plno, tak na parkovišti u Kauflandu a nebo na náplavce.

Co mu tam ty dovedové udělali s podložkama pod spz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Ladman

Stejně tak i já, nevím jak na tom budu s časem, pokud budu moci, přijedu.

vezmeš své ratolesti na výlet mezi nás:potlesk

to bych se stejně musel věnovat pouze jim a na nic jiného bych neměl čas. Mimochodem, došel ti dnes ode mne mail?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...