Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

fixa


secouver

Recommended Posts

Já nechci být sprostej, ale ta fixa je na pi..dámské přirození vulgárně..ču. Já si jí koupil nedávno od Motipu v tjůning obchodě.Stála asi 160 korun. Funguje to tak, že je v ní kulička, tu roztřepeš, a hrot funguje jako píst. Zmačkneš, teče. Buď neteče, nebo teče moc, nebo mám v rukách asi nas..no. Udělal jsem jedno kolo ( Kléber, Krisalp, 185/70/14 ) a myslel jsem, že chcípnu. Asi půl hodky práce. Potom jsem šel na další kolo a začlo mi docházet, že celý ho neudělám, začala se mi třepit špička a tak bylo jen Kléber, na dalším kole se špička roztřepila úplně, čili šla na sestřih, tím se zkrátil hrot a přestala týct barva, čili s vypětím sil Kléber, na čtvrtým kole jsem byl hodně sprostej, ale taky jen Kléber, já špinavej jako prase od neustáleho si hraní s hrotem. a teď, když jsem po týdnu couval u obchoďáku a oholil obrubník, tak jsem s hrůzou zjistil, že se to dá krásně odřít. Dá se to řešit emailem - ten zešedne, nebo bílou cestářskou barvou, ale ta zas popraská.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Já nechci být sprostej, ale ta fixa je na pi..dámské přirození vulgárně..ču. Já si jí koupil nedávno od Motipu v tjůning obchodě.Stála asi 160 korun. Funguje to tak, že je v ní kulička, tu roztřepeš, a hrot funguje jako píst. Zmačkneš, teče. Buď neteče, nebo teče moc, nebo mám v rukách asi nas..no. Udělal jsem jedno kolo ( Kléber, Krisalp, 185/70/14 ) a myslel jsem, že chcípnu. Asi půl hodky práce. Potom jsem šel na další kolo a začlo mi docházet, že celý ho neudělám, začala se mi třepit špička a tak bylo jen Kléber, na dalším kole se špička roztřepila úplně, čili šla na sestřih, tím se zkrátil hrot a přestala týct barva, čili s vypětím sil Kléber, na čtvrtým kole jsem byl hodně sprostej, ale taky jen Kléber, já špinavej jako prase od neustáleho si hraní s hrotem. a teď, když jsem po týdnu couval u obchoďáku a oholil obrubník, tak jsem s hrůzou zjistil, že se to dá krásně odřít. Dá se to řešit emailem - ten zešedne, nebo bílou cestářskou barvou, ale ta zas popraská.

Tak v tom Eddingu je nějaká gumová barva, mechanismus je stejnej jak píšeš, kulička + hrot, jen cena je 80 kč. A spravna funkce hrotu - tim stiskem hrot nasakneš a pak píšeš, pokud přestává psát tak stiskneš znovu, nejlepe mimo místo kde píšeš, aby jsi neudělal kaňku:D, a píšeš dál, a mužu říct že se nerozstřepí. Není dobrý udělat silnou vrstvu, jen to pěkně pomalovat a vydrží to, když to budeš chtít sundat tak to jen tak nejde.

[upravil dne 3/5/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdysi jsem si na 106tce zvyraznil na pneumatikach napis GT2. byla docela pakarna to obtahovat, ale vypadalo to pekne (lze videt i na fotkach). napis se ale casem setrel - nevim jestli to bylo tim, ze jsem mel uzke gumy a siroke rafky a v zatackach se to otiralo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest fox.chosen
Původně zaslal: Radek Hurvajz

jéé, třeba takhle no:D

doteď mi to přišlo jako hrozná blbost, ale je to takovej tuning (skoro) zadarmo :) rozhodně je to levnější než nějakej ten spoiler nebo něco :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest fox.chosen
Původně zaslal: secouver

Tak jsem si jí koupil 110 Kč ;-) Je stříbrná za minutku dodám fotky

to jsem na to zvědav :aut doufám že fotky výsledku a ne té fixy :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...