Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomoc chlapi Peugotaci - Můj LEV je nemocen - strácím výkon na 2.0 HDI 110 a prosím o radu


mande

Recommended Posts

Prožívam černé dny se svým Lvem na kapotě.Nekde se mi strácí výkon a začína mi svítit diagnostika.Po vypnutí a znovu nastartování motoru je vše jak ma být,ale ten pocit že to přijde znova je ma černá Můra a špatnej sen.Byl jsem asi pětkrát na diagnistice a ta hlásí špatný tlak do turba.Byl jsem na kávě jak v autorizovaném servisu tak i v běžné autodílně.Všude jsem zaplatil, jak se říka za hodně drahé kafe, ale vždy jsem odjel s nepořízeno,že je vše v pořádku.Pak nasledovalo pár ujetých km, a problem byl vždy spátky.Proto prosím, všechny geniální hlavy, ktere dokážou pomoci nemocnému LVU oradu a s odkazem : ZAS CHCI SKáKAT PřES KALUžE !!!!!!! děkuji

[upravil dne 15.5.2007 mande]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mande

Prožívam černé dny se svým Lvem na kapotě.Nekde se mi strácí výkon a začína mi svítit diagnostika.Po vypnutí a znovu nastartování motoru je vše jak ma být,ale ten pocit že to přijde znova je ma černá Můra a špatnej sen.Byl jsem asi pětkrát na diagnistice a ta hlásí špatný tlak do turba.Byl jsem na kávě jak v autorizovaném servisu tak i v běžné autodílně.Všude jsem zaplatil, jak se říka za hodně drahé kafe, ale vždy jsem odjel s nepořízeno,že je vše v pořádku.Pak nasledovalo pár ujetých km, a problem byl vždy spátky.Proto prosím, všechny geniální hlavy, ktere dokážou pomoci nemocnému LVU oradu a s odkazem : ZAS CHCI SKáKAT PřES KALUžE !!!!!!! děkuji

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a není možné ze se to turbo zadírá?Jestli to po nastartování táhne a pak až se to po chvíly ohřeje tak by to mohlo být zkusil bych tam namontovat barometr a vydělo by se to jak by to přestalo táhnout tak se podívat jestli je hodnota tlaku stejná a nebo spadla,mně kdysi u BMW 524TD prasklo těsnění mezi výfukem a turbem a byl jsem rád že jsem se ploužil na jedničku.Další věc by mohla být i v regulaci tlaku turba tam by se taky mohla ta klapka přidírat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bud elmag. ventily nebo ovladaci mechanismus turba (mel jsem to same) neda se to nijak zjistit, jen znaly clovek po vylouceni vseho ostatniho to pozna. Bohuzel se to neda opravit, je to na repas celeho turba.. nebo mozna ve firme kde delaji repas, by udelali jen repas toho ovladani.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...