Jump to content
Sign in to follow this  
oni

diody do svetel

Recommended Posts

oni    0

jelikoz mam angeleyes sundane z auta kvuli technicke,rozhodl jsem se spravit krouzky!jsem eletrickej antitalent tak vas chci poprosit o radu.doporucte mi nejake diody s vysokou svitivosti,aby byli videt ze sviti i za denniho svetla.chtel bych docilit efektu jako u vozidel bmw a byla by dobra i ta barva.za kazdou radu budu vdecnej a predem dik....:papa

to je jsany,co nema homologaci tak je v p.......! a ja chci dat i zadni diodovy lampy,tak jsem zvedav

hoši v klidu já sem byl na technické tak jak auto je viz fotky z internetové stránky a uplně v klidu takže světla bych vůbec neřešil:super

To ONI--->dej tu prosimtě fotku těch světel z blízka na ty diody ať se na to můžu mrknout a něco vymyslet;):papa

oni    0

ja si myslim ze by to proslo,akorat nefunguje naklapeni svetel a pokud si ten manik na technicky na to vzpomene a zjisti ze tam zadny neni,muze vas vyhodit!!

Původně zaslal: oni

ja si myslim ze by to proslo,akorat nefunguje naklapeni svetel a pokud si ten manik na technicky na to vzpomene a zjisti ze tam zadny neni,muze vas vyhodit!!

To naklápění by šlo předělat ne?

oni    0

asi neslo,v tech svetlech je tohle na pevno,je tam jen manualni u svetla,to by bylo strasne moc prace!!

oni    0

a cim teda,uzjsem koukal na zarovky,ale ktery by svitili jak bych si predstavoval,tak se nesmirne zahrivaj,vse by roztavily!!

oni    0

fakt by nekdo nevedel,za tyden bude doma uz naraznik,tak bych to chtel mit hotove!!!prosim,prosim

gas    0

už jsem to psal jinde, ale jen pro úplnost, diody bych vynechal, ne kvůli stk, ale nač dráždit PČR, v případě předních světel bez homologace je auto nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích a z toho plyne: 6 bodů, odebrání ŘP až na 6 měsíců a pokuta až 15 tis ve správním řízení, samozřejmě můžete jezdit léta a nebude problém, ale pokud narazíte na vola v uniformě, tak jste takříkajíc v řiti ... :papa

oni: netusim, jak to ma udelane BMW, ale LEDky to nejsou... jsou to nejake spesl trubice, neco jako mala ohnuta zarivka na 12V :myslim

LEDky vymysleli tuneri :roker

oni    0

to jsem si myslel ze to bude nejaka trubice,ktera sviti cela!jde o to ze kdyz jsem do toh strcil 20w zarovku tak to svitilo uplne super,ale okamzite se to rozzhavilo,ze to okamzite tavilo ten okolni plast!!!a zarovky s malou watazi jsou zase o nicem!

A co zkusit několik diod? Třeba čtyři diody se svítivostí aspoň 10000mcd by mohlo být lepší řešení než jedna s 16000mcd... :myslim

oni    0

jenze jde o to,ze bych musel ty svetla rozdelat a to se mi nechce,nechci riskovat ze se mi budou rosit nebo neco takovyho!!!

no chtel jsem ti navrhnout prstynek z AutoLED a pred neho nejaky mlecny rozptylovy plexisklo aby to vypadalo ze sviti cela plocha ale jak jsi napsal ze to nechces rozdelavat tak ti asi nikdo moc neporadi :( leda ja mam doma bilou led diodu kupovanou v GMelektonic. Stala sice 300 ale mam ji ve svetle na kolo a 10m silnice pred sebou mi osviti jako ve dne a dokonce na me uz nekolikrat blikali ridici ze mi to moc sviti (nemam to zatlumene smerem nahoru)

oni    0

no me ted napadlo sehnat ten svitici ledkabel,ten by se dal protahnout dokola,ale asi barvu nemaj nejakou normalni a svitit to moc nebude!

ten kabel neber to je na nocni dekorace taze to sviti jako bludicka a ty ledky tam jsou po 5ti cm to je hodne.

Ja osobne bych tam dal asi toto.

tak po jednom centimetru a vlozit to tam misto te hadice