Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

29. pražský minisraz Džbán - 10.5.2007(čtvrtek)


Recommended Posts

To Pe.Tr + buml: omlouvám se, že jsem se Vám slušně nepředstavila - mám vroubek, tak to napravím příště....;) nejdřív se představí netopýrka a pak prasátko :D Vendulka Vám pak řekne, kdo byl kdo....ale snad to bude poznat, páč bych neměla být na ničem napíchnutá a osmahnutá taky moc nejsem....:D

2 all: bylo fajn Vás zas vidět :)

jdu chrnět, brou noooc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

To Pe.Tr + buml: omlouvám se, že jsem se Vám slušně nepředstavila - mám vroubek, tak to napravím příště....;) nejdřív se představí netopýrka a pak prasátko :D Vendulka Vám pak řekne, kdo byl kdo....ale snad to bude poznat, páč bych neměla být na ničem napíchnutá a osmahnutá taky moc nejsem....:D

2 all: bylo fajn Vás zas vidět :)

jdu chrnět, brou noooc

v pohodě ,základ byl poznat Medvěda :D(šplh,šplh) , teď jsme se hlavně rozkoukávaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:D prej šplh, šplh, Medvěda poznaj i děti z mateřské školky, páč Meďa je NEZAMĚNITELNEJ a JEDINEČNEJ (TAKHLE se děla pšlh šplh ;):D)!!!

pravda je, že jsem si ho takhle představoval.

P.S. přo djezdu jsem si ještě hodil orienťák. Telefonoval jsem se ženou a podařilo se mi zamotat v uličkách hned za Džbánkem. Už to nealkopivo nesmim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem,kteří dorazili... a co se týka selátka tak to byla chyba u obsluhy... se to k nim od provozního nějak nedostalo,že to máme domluvený a zamluvený,tím se všem omlouvám,ale tohle se stalo poprvé a doufám,že naposled...

Jinak na příští již 30. pražský minisraz Džbán a podotýkám že to bude již 3roky co se tam takhle pravidelně sházime je prasátko domluvený a pro jistotu jim to připomenu aby na to nezapomněli..

Tak se na vás všechny těším 7.6.2007.(čtvrtek) na 30. minisrazu na Džbáně. :super :super :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srázek byl good, cestou zpět jsem vysypal brikety, takže to dneska do práce jelo jak z praku :D Jen jsem doma ihned padl na postel (ten půllitr krve je fakt celkem znát ;)). Doufám, že se jubilejního srázku zůčastním, snad mi do toho nic nevlítne :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za srazek dekuji a doufam, ze priste to selatko fakt vyjde, nastesti sem doma spapnul obed tak sem nedopad jako nekdo jiny :D, kdo si pak musi davat specialitky. Ve slecnach sem tam mel trocha hokej kdo je kdo, tak to musim priste napravit. A to jsem studoval podrobne vsechny fotky na foru (napr. z auto 2007 sem myslel) :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...