Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

odkodovani radia


GibonArt.com

Recommended Posts

Ahoj všem, měl jsem na zkoušku jiné radio a kdyz jsem dal zpet original clarion chtelo to kod. Jelikoz kod mam nevidel jsem v tom problem. Ten ale nastal se zadavanim cisilek. Jednou jsem se premack a ukazaly se mi 4 pomlcky... a i kdyz jsem ho na par hodin vypjil vyndal pojistku a vsechno nemuzu zase zadat kod. CO mam delat? Poradte... je tam naka prodleva?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citace z manuálu pro 405 (pro Clarion- vyzkoušeno):

Pro vstup do bezpečnostního kódu, stiskněte knoflík “on/ off”; display autorádia bude ukazovat “CODE”. Bezpečnostní kód může pak být zadán pomocí tlačítek 1až 6. Jednotka bude aktivovaná automaticky jestliže je zadán správný kód. Jestliže je zadán nesprávný kód, jednotka bude uzamčena a na display bude zobrazené na 2 minuty slovo “SECURITY”. Po 2 minutách, bude možné kód zadat znovu. Jestliže jsou zadané 3 špatné kódy, jednotka bude uzamčena na 2 hodiny. K odstranění uzamčení, nechejte jednotku a zapalování zapnuté během tohoto období.

Jestliže je ztracený nebo zapomenutý bezpečnostní kód, yhledejte pomoc u Peugeot prodejce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem četl podobný problém řešený na forďáckým rádiu. Tam je možnost 10x zadat kód a pak se to zablokuje. No a jeden člověk úplnou náhodou přišel na to že když podrží delší dobu (asi 2-5 sec.) předvolbu č.6 tak mu to nabídne další zadání kódu. Třeba něco takovýho bude i tady. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GibonArt.com

Ahoj všem, měl jsem na zkoušku jiné radio a kdyz jsem dal zpet original clarion chtelo to kod. Jelikoz kod mam nevidel jsem v tom problem. Ten ale nastal se zadavanim cisilek. Jednou jsem se premack a ukazaly se mi 4 pomlcky... a i kdyz jsem ho na par hodin vypjil vyndal pojistku a vsechno nemuzu zase zadat kod. CO mam delat? Poradte... je tam naka prodleva?

Mel sem uplne presne ten samej problem. V navodu pisou nechat hodinu zapnutej klicek, pry ze pak dostanes dalsi pokus na zadani PINu. Zkousel se to nekolikrat, pak i pres noc, nic nepomohlo.. Proste vyndat a odnest na odblok. Za 400 na pockani.. Zel bohu jiny reseni nevidim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se to kdysi stalo taky. Jednou jsem to byl dát odkódovat.

A podruhé jsem dal špatný kód, tak jsem myslel, že to zase bude stát majlant.

Jenže tak jak je to napsané. Zapnul jsem rádio , bylo tam napsané SECURITY, jezdil jsem půl dne se zapnutým rádiem a najednou ani nevím kdy se na displeji objevilo CODE, zadal jsem správný kód a bylo to opraveno.

Na to odkódování do opravny nepospíchat. Jinak to radio CLARION je fakt dobré. Hraje čistě a to co chytá mi na druhém autě nechytalo ani SONY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio hraje super, našel jsem právě i místo, kde mají mraky cd-měničů a také obchod, kde prodávají upe nové... Chtěl jsem do toho jít, jenže jsem šašek bláznivej. Tak jsem se naprdl a koupil si nové rádio. A jelikož adaptér na rádio mám a rádio mám v barvě interiéru je to super... Mam kenwood kdc-w311 a jsem spokojenej. Mám známého v kenwoodu a jsem schopen sehnat v podstatě jakékoliv autorádio (pioneer, sony, atd. ne jen kenwood) v podstatě za nákupky... Tak pokud byste někdo chtěl mohu sehnat a zaslat na dobírku a zaplatíte si navíc jen poštovné. Pokud by vás zajímali nějaké ceny... ozvěte se na gibonart@gmail.com ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...