Jump to content
Sign in to follow this  
mande

Pokles výkonu a prosim oradu

Recommended Posts

Mam 406 HDI 80kw a mam jeden problém, kterej řeším par měsíců.Při rychlostním stupni 4 a 5 , se mi v první třetine přidáni plynu někdy stane , že mi spadne výkon motoru(přestane mi jit turbo) a oběví se mi diagnostika nouzového režimu.Po vypnutí klíče a znovu nastartování to zas jede normalně,ale je to dost velkej pech,kterej me dost štve.Mam za sebou par diagnistik(která píše,že jde do turba hodně nebo málo vzduchu) i rozebráni a nasledné čištení turba,ale přičina stále nenalezena.Prosim o pomoc a radu,ktera má pro mě váhu zlata....dekuji...

[upravil dne 15.5.2007 mande]

Původně zaslal: mande

Mam 406 HDI 80kw a mam jeden problém, kterej řeším par měsíců.Při rychlostním stupni 4 a 5 , se mi v první třetine přidáni plynu někdy stane , že mi spadne výkon motoru(přestane mi jit turbo) a oběví se mi diagnostika nouzového režimu.Po vypnutí klíče a znovu nastartování to zas jede normalně,ale je to dost velkej pech,kterej me dost štve.Mam za sebou par diagnistik(která píše,že jde do turba hodně nebo málo vzduchu) i rozebráni a nasledné čištení turba,ale přičina stále nenalezena.Prosim o pomoc a radu,ktera má pro mě váhu zlata....dekuji...

[upravil dne 15.5.2007 mande]

já mám ten samý problém na 406 HDi - když sešlápnu plyn,

tak se stane, že místo aby šel nahoru, tak se motor trápí a

potom najednou vyštřelí a jede.Je to / nevím jestli to pojmenuju dobře / spínací ventil turba - problém je , že někde musí přisávat vzduch.Ten ventil je přidělaný za motorem na skeletu- vede z něho několik hadiček.Pokud to chceš vědět přesně, tak si zajeď na diagnostiku - a ta by ti měla ukázat chybu.