Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fotografie


Recommended Posts

Původně zaslal: Netopýrka

:aut iláčkové, když jste tak programově zběhlí a vybavení, mohli byste mi prosím trochu zvětšit prsa a zmenšit zadek a trochu vyhladit nožky, abych je neměla jak závodní koza? Předem děkuji. (sorry za OT, jen rozmazávám to, co jste tu už rozmázli sami :P:P:P)

To sem musis nahodit fotku na ktere to chces vyladit a ten photoshop to zvladne:aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:aut iláčkové, když jste tak programově zběhlí a vybavení, mohli byste mi prosím trochu zvětšit prsa a zmenšit zadek a trochu vyhladit nožky, abych je neměla jak závodní koza? Předem děkuji. (sorry za OT, jen rozmazávám to, co jste tu už rozmázli sami :P:P:P)

A to chceš jen na fotce?? Nebo plastiku?:aut:aut:D:D:D Jinak tu fotku bychom zvládli asi dobře, to druhý nevim nevim:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: aka

ten, ktery si tak narokujes:D:D

Jasný ... fešák??:myslim Nebo snad mástršéf ... ??? :myslim:D

přece oboje, a vo vo vo vo tom to je :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi trošku OT, navíc jsem to sem původně nechtěl dávat, ale na Džbáně jsem se bavil s PeťouV (Sorry za skoloňování, ale lepší tvar mě nenapadl) o hromadném zmenšování fotek.

Já osobně používám JPEG Resampler. Nechtěl bych kohokoli nutit používat nějaký (tento) program. Jestli máte zájem tak si ho vyzkoušejte a posuďte sami. Nicméně jestli jste spokojeni se svým postupem při zmenšování fotek a neměnili by jste ... tak ho nezkoušejte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...