Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chcípání motoru


honzaxxiii

Recommended Posts

Zdarec. Potřeboval bych prosím poradit. Mám peugeot 405 GRD. A mám takovej problém. Auto normálně nastartuju, ale po chvíli (100m - 2km) to prostě chcípne, někdy nárazově někdy postupně upadá výkon. Znovu nastartuju a šlape jak hodinky. Napadl mě zanesenej palivovej filtr, ale po jeho výměně + výměně hadic, se nezměnilo vůbec nic. Tak nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Padá nafta, někde je nějaká netěsnost.

Je to přesně tak jak říká Oddie. Naše 405 to taky dělala, po nastartování a ujetí 100m chcípla a pak při dalším startu jsem musel točit zhruba 10s než se konečně rozběhla (nejdřív točí startér motorem, pak začne motor škytat jako když dochází palivo a paj se chytne a jede). Chce to projít přívodní palivový hadice a zkontrolovat těsnost spojů. U mě stačilo dotáhnout eskapásku u naftovýho filtru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: honzaxxiii

Tak je to vcajku chlapi. Po výměně palivového filtru, hadic a prohlídce a utěsnění celého přívodu paliva chcípání nepřestalo. Nebudu to natahovat ale postupně jsme přišli na to, že byl vadnej předehřev nafty!!!!!!!!!!. Výměna za starší a Pežotek šlape jako hodinky. :potlesk

Gratuluji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...