Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování všem účastníkům srazu


Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

V souvislosti s trikama mám návrh -

co takhle nechat vyrobit trika, kde by bylo logo a termín srazu společně s nickem?

Tato trika by NEBYLA součástí E-shopu, ale byla by pouze na konkrétní objednávku od účastníků srazu

zatím pouze ve fázi návrhu, muselo by se to domyslet

v tom pripade bude triko pouzitelne vzdy jednou na konkretni akci, coz by nemel byt snad problem, srazu neni tolik, aby si to jednotlivec nemohl dovolit a bude to mit sve "kouzlo" :) pracuji v grafickem studiu, pokusim se zjistit kolik by stal jeden kus potisku trika, potom muzem ceny porovnat od vice dodavatelu a uvidi se, nejspis Medvede mas take sve zname z teto branze. Predpokladam ze tam bude logo, www, datum, misto a nick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

Původně zaslal: Medvěd

V souvislosti s trikama mám návrh -

co takhle nechat vyrobit trika, kde by bylo logo a termín srazu společně s nickem?

Tato trika by NEBYLA součástí E-shopu, ale byla by pouze na konkrétní objednávku od účastníků srazu

zatím pouze ve fázi návrhu, muselo by se to domyslet

v tom pripade bude triko pouzitelne vzdy jednou na konkretni akci, coz by nemel byt snad problem, srazu neni tolik, aby si to jednotlivec nemohl dovolit a bude to mit sve "kouzlo" :) pracuji v grafickem studiu, pokusim se zjistit kolik by stal jeden kus potisku trika, potom muzem ceny porovnat od vice dodavatelu a uvidi se, nejspis Medvede mas take sve zname z teto branze. Predpokladam ze tam bude logo, www, datum, misto a nick

No moje vize je nechat vyrobit trika jednotného stylu (bohužel už nemohou být shodná s Ochozskými, protože se změnilo logo), která by byla prostě přenositelná na všechny srazy - nevidím důvod, proč bych si měl kupovat triko na každý sraz, když to původní ještě dobře slouží (snad jen ze sběratelského hlediska by to mohlo mít nějaký efekt). Takže má vize je taková, že bychom nově přihlašivším se lidičkům nabídli výrobu trika s klubovým logem a jeho nickem, datem a místem srazu, samozřejmě by pak bylo pouze na nich, zda si triko objednají (ale určitě by to chtělo na stránkách rozvést nějakou podpůrnou debatu, aby pak neměli označená trika jen staří pardálové, které všichni dobře znají a noví členové, kvůli kterým bychom to celé vlastně realizovali, by chodili mezi náma opět inkognito

Zdůrazňuju, že se zatím jedná pouze o návrh, zatím jsem ho s nikým z vedení nekonzultoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2medved: to ze se zmenilo logo neznamena, ze nemuzou byt podobna jako ta ochozska.

je ke zvazeni, jestli tam davat datum a misto srazu, nebo je naopak zaradit do eshopu pouze s logem klubu vpredu (malym) a vzadu (velke) a nechat jednou rocne udelat pro ty, kteri si je objednaji...

urcite bych je nedelal na srazy pro vsechny ucastniky, protoze mi prijde skoda pouzivat pekne triko jen dva dny a jinam nez na srazy pgc v nem nechodim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobná samozřejmě být mohou (a zřejmě i budou), ale prostě budou s novým logem - tím se budou lišit.

K tomu datu a místu srazu - proč tam právě toto neuvádět??? (aspoň v budoucnu uvidíme, od kdy se mezi námi ten který člen pohybuje - kdy byl jeho první sraz)

Ale i Tvoje myšlenka, aby se takové triko objevilo v E-shopu s možností objednání kdykoli, není úplně zcestná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Medved: v tom pripade bude mit kazdy novy clen na svem triku (teoreticky) datum a misto srazu, ktery byl jeho prvni...dle emho nazoru na srazy velikosti Krivoklatu by nebylo od veci mit aktualni triko, ktere se muze pouzit dale na srazy mensi...:myslim no,uvidime jak se vyjadri vedeni, budu sledovat diskuzi, mozna zalozit nove tema?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych byl pro to udělat trika s nickem, ale bez označení srazu. Jak psal Vitty nosit triko dva dny a potom na příští sraz kupovat nový mi přijde škoda. Navíc cena toho trika by byla určitě kolem 200,- což pro někoho může být k celkovým nákladům na sraz už moc (+ benzin, ubytování, atd.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Já bych byl pro to udělat trika s nickem, ale bez označení srazu. Jak psal Vitty nosit triko dva dny a potom na příští sraz kupovat nový mi přijde škoda. Navíc cena toho trika by byla určitě kolem 200,- což pro někoho může být k celkovým nákladům na sraz už moc (+ benzin, ubytování, atd.).

Zjevně jsi mě nepochopil - netvrdím, že by sis musel koupit na každý sraz nové triko, trika by byla shodná vyjma toho data a místa srazu, což by bylo takové zpestření (něco jako kovová Eura - líc stejný, rub rozdílný podle státu, který výrobu zaplatil - ale platí po celé unii, takže bez problému kolují a Ty můžeš dostat ve Francii německá nebo španělská Eura úplně bez problému).

Mě by se třeba zrovna líbilo, kdyby po srazu běhali lidi s různými daty a místy konání srazu na hrudi (vzhledem k tomu, že by se místa srazů měla od roku 2008 více měnit než doposud, bylo by to určitě zajímavé počtení i pro nové návštěvníky srazu).

Nové triko s novým datem by sis nechal vyrobit pouze v případě poškození nebo ztráty svého původního trika nebo pokud by ses rozhodl srazová trika sbírat, jinak by Tě k tomu nikdo nenutil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se ještě vrátit ke srazu :P

Připojuji se k naprosté většině (né-li úplně všem) kterým se na sraze líbilo.

Chtěl bych poděkovat jednak organizátorům za skvělý sraz, účastníkům za super atmosféru.

Ač to byl můj první sraz, tak vím určitě, že né poslední :)

A můj největší dík patří určitě Ch.i.n.ch.i.l.e :papa jednak zato, že mi sehnala řidiče, se kterým jsem mohl jet orientační "závod", dále za školení řidičů v koloně :P i řidičů za naší kolonou :D, ale asi nejvíc zato, že mě s Jirkou zavezli až domů. :papa

Těším se na 12.5. jelikož doufám, že mi to vyjde a dorazím do Olomouce, neb mám pro Vás za vaši laskavost malou pozornost:super

P.S. Nikdy jsem si předtím neuvědomil, jak "blbá" je moje přezdívka, jelikož se s ní strašně blbě představuje :) Napsaná IMHO nevypadá tak strašně, ale když jsem za někým přišel a říkám:" Ahoj já jsem King Of The Cheese..." :D:D:D

No teď už se s tím stejně asi nedá nic dělat :)

Navíc se bohužel moje přezdívka nedá moc krátit ...

Kdybych si nechal říkat "King":D tak by si mohlo spousta lidí myslet, že jsem nějakej umachrovanej frajírek, kterej si nechává říkat "král", což bych rozhodně nechtěl.

Proto bych si Vás tady dovolil otravovat pár řádky, jak moje přezdívka vznikla, koho to nezajímá, tak slibuji, že do konce tohoto příspěvku už žádné důležité sdělení nebude :D:D (Jako by do teď něco zajímavého bylo :D )

- Jelikož jsem Mirek, začalo se mi na střední říkat Mireček syreček, ze syrečku se krátila přezdívka na sýr, ze sýru či sejra se přešlo Král sýrů, z toho na Hermelín a jednu hodinu angličtiny se přezdívka přehoupla na King Of The Cheese (i na stužkovacím plesu jsem měl tuto přezdívku a dokonce si jeden kamarád dal takovou práci, že místo fotek, se na plátně objevili obrázky hermelínů a obalů od tohoto sýra. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

ad trička: nevím s kým jsme se o tom bavili, ale je nutno zvážit, zda bychom byli na srazu všichni v "jednom" tričku - myslím tím jednu barvu. Pak někoho hledat je docela problém.

Vida - to mě nenapadlo, ale myslím, že nás dva by si těžko někdo zaměnil (a vlastně i díky tomu může dojít ke spoustě neplánovaných setkání vzniklých právě záměnou aktérů, což může být docela sranda).

Spíš bych se bál, aby to navenek nepůsobilo jako nějaká povinná uniforma vyjadřující příslušnost k sektě - to bych dost nerad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja pokud se dostanu k organizovani srazu,tak triko navrhnu s pouzitim loga P-C a klidne bych i ponechal tu barevnou kombinaci. Vymyslel bych nove "logo srazu" a i tu jmenovku,jak na Ochozi. Triko samozrejme bude dobrovolna vec.Kdo chce ma ho mit,kdo ne tak nic a at se rozhodne. To triko co bylo na Ochozi stalo 270,-,ale to bylo logo P-C 4 barevny. Ted by stejne s aktualnim logem vyslo pocitam na 240,-. Navic by slo zaridit,aby se to sito,pres ktery se to tiskne nechalo i pro dalsi srazy. Aspon loga P-C a nemuselo se po kazde delat. Ten hromadny potisk by potom vysel o 700,- levneji.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tezko sezenu tricko z prvniho srazu:myslim ale jinak nevim...ne ze by se mi tricka nelibila, ale kdyz se s nekym bavim, tak se zeptam kdo je zac....udelala sem to ted mockrat a taky to slo:D

a Kotchi, ja Ti rikam Kotch(cti Koc) a taky to jde:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: King_Of_The_Cheese

Kdybych si nechal říkat "King":D tak by si mohlo spousta lidí myslet, že jsem nějakej umachrovanej frajírek, kterej si nechává říkat "král", což bych rozhodně nechtěl.

Ještě si můžeš nechat říkat "of" :D:D:D

2 Trundik: :D:D:D To je super nápad :super:super :D

Uvidím, co na to ostatní :D:D

EDIT: 2 AKA: Promiň, úplně jsem se zapomněl zmínit, že mě vlastně oslovuješ KOTCHi [koči] :super

P.S. když jsi to poprvé volala na mě, tak jsem se nejdřív radši pořádně rozhlídnul a popřemýšlel, než mi to došlo :mad::mad: :) :)

[upravil dne 1.5.2007 King_Of_The_Cheese]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velké Ď za všechny mezinárodní neslovenské účastníky ze Slovenska /oni ví o čem je řeč/ Jirkovi, Minimaxovi a všem organizátorum. Z naší strany bezva zážitek. Píšu až teď poněvadž sem před chvílí dorazil dom. Takže přátelé - zas někdy příště.

post-0-14109595553853_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...