Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování všem účastníkům srazu


Recommended Posts

Děkuji všem zůčastněným za pěkný sraz a hlavně pořadatelům a především Jirkovi Pošíkovi. :super:super:super

Chtělo by to alespoň celkový výsledek orienťáku (ať víme s maminou jak jsme dopadli - doufám, že ne poslední)

A jedna fotečka části aut co tam byly:

[upravil dne 29/4/07 Pinďa]

post-0-14109595549027_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heeeeej lidicky... po 4 letech jsem si ten sraz zase poradne uzil - diky vsem za vytvoreni paraaadniii atmosfery a vubec nelituju toho, ze jsem tam pripohrbil turbo a ztratil/utopil brejle.

Doufam, ze se mi do Sebetova zase podari pixlicku zprovoznit

Specielni podekovani patri predevsim organizatorum a v neposledni rade take Neonovi za orientak a Trundikovi za bezchybne zadakovani :)

Diky moc vsem za paradni odpocinek. Jo a voda byla pro me taky poprvy - to by se melo ztradicnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Původně zaslal: Dave_k

T

Závěrečná projížďka po řece se taky velice líbila ikdyž jsme oba byli na řece poprvé. :D

[upravil dne 29/4/07 Dave_k]

Pomohlo naše vehementní instruování???

Částečně. Neudělali jsme se. :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se pripojuji k podekovani Jirkovi Posikovi. Byl to muj prvni vetsi sraz a diky nemu nebude posledni.Uz se tesim na sraz na dzbane :-). Jirko a ostatni organizatori - diky. Pokud budete chtit nekdy helpen tak jsem pripraven :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych hlavně chtěl poděkovat všem za jejich trpělivost na mém kontrolním stanovišti. Když se tam sjelo snad 20 aut na jednou, tak mi málem vstávali vlasy na hlavě...

Takže moc díky všem zúčastněným a organizačnímu týmu jak to zvládl. Fakt díky. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Ježkovi.voči - polepenej Ford Mondié, ze kterýho ty zatracený nálepky nejdou dolu...

Myslíš tyhle samolepky..... :aut :aut :aut

[upravil dne 30/4/2007 John]

Jo přesně tyhle.

Pro příště:

přísný zákaz lepení nálepek na funkční plochy, jako čelní sklo, zrcátka, atd apod pod trestem uvedení do původního stavu.

A když dělat z forda ježkovůz nebo pežorda, tak jen na místa kde symboly můžou zůstat. Rozměry taktéž volit max 5x5cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu než souhlasit, sraz byl moooc dobrej. Díky Jirko, díky organizátoři, moc jsem se bavil. Počasí vyšlo nádherně, orienťák byl těžce výletní, provětrali jsme GTIčku trošku ventily, výbornej oběd.

Nedělní výlet na loďky byla další perfektní akce. Jen bych se chtěl omluvit Vendulčině sestře Kristýnce Lucii, že jsem jí vyklopil, ale brala to sportovně. Moc rád bych taky poděkoval lidem, kteří zůstali až do dnes. Chytil jsem za ty čtyři dny pěknou opalovací barvičku. Jen jsem docela rád, že jsem opustil naší klimatizovanou chatku, ve který byla hrozná kosa.

Prostě super víkend, neni co dodat. Ještě jednou díky díky díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

...

Nedělní výlet na loďky byla další perfektní akce. Jen bych se chtěl omluvit Vendulčině sestře Kristýnce Lucii, že jsem jí vyklopil, ale brala to sportovně....

No tak jste se udělali, nóó... :roll:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo byl na ochozi loni, tak tricko ma a dost lidi ho tam nosilo :)

i kdyz, aka nam porad neprozradila, jak se jmenuje ta prava..... ?:aut

a dekuji organizatorum za prijemny srazik, zejmena napad s lodickama byl super, moc se mi to libilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V souvislosti s trikama mám návrh -

co takhle nechat vyrobit trika, kde by bylo logo a termín srazu společně s nickem?

Tato trika by NEBYLA součástí E-shopu, ale byla by pouze na konkrétní objednávku od účastníků srazu

zatím pouze ve fázi návrhu, muselo by se to domyslet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...