Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování všem účastníkům srazu


Recommended Posts

Právě jsem dorazil zpátky domů a chtěl bych vám všem moc a moc poděkovat za tak hojnou účast. Bylo vás přes 170 lidí (bude upřesněno v dohledné době) a kolem 70 aut.

Zároveň bych chtěl poděkovat za pomoc následujícím osobám, které se na srazu podíleli: jsou to Renek, Radek V, John, Medvěd, Marcel 505 a další lidé, kteří mi nějak pomáhali.

Poděkoval bych i sponzorům, kteří dodali ceny do orientačního závodu: Peugeot Club, Peugeot ČR, Peugeot Domanský, Renek - Renek Procházka, Minimaxa, Radek V – Radek Vycpálek a snad jsem na nikoho dalšího nezapomněl.

Počasí se vydařilo a doufám, že pokud příští rok bude podobný sraz, že určitě dorazíte a třeba nás bude i více.

V průběhu týdne budou na fóru výsledky veškerých kontrolních bodů a i celkový výsledek.

Rád bych vás poprosil o zaslání fotek, nebo jejich umístění na FTP Clubu.

server

ftp.lioned.com

login name: peugeot-club-www-02

heslo: dn63ej

Děkuji všem za hojnou účast.

Jirkap - Jirka Pošík

P.S.: Díky Petav za půjčení bot, když jsem se převrátil na loďce a jiné jsem neměl :super

[upravil dne 29.4.2007 Jirkap]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za vedení klubu Ti Jirko skládám velkou poklonu (SORRY, měl jsem to říct už včera při vyhlašování).

Sraz byl SUPER zvládnutej, program zajímavej, počasí díky Tvým vztahům kdesi nahoře vyšlo na 1A

TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU DÍKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Samozřejmě děkuji i všem zúčastněným za bezproblémový průběh celého srazu, jsem rád, že na naše srazy jezdí lidi (tolik lidí) a ne prasata, že se netřeba bát kdo, koho, kde sestřelí, kolik aut bude rozmlácených - prostě dík za to, že můžu být členem celé téhle party kolem P-clubu

[upravil dne 29/4/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yeeeeeah....právě jsem dorazila do své sluje a hned žhavím inet dráty ;)

RÁDA BYCH PODĚKOVALA VŠEM ORGANIZÁTORŮM SRAZU ZA VŠECHNU TU NESKUTEČNOU PRÁCI, KTEROU ODVEDLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! THANX A LOT!!!!!:potlesk:potlesk:potlesk

Můj dík taktéž patří všem účastníkům, protože jsou to především lidi, co dělají srazy a tento byl moooc povedený.:cool::cool::cool:

Na závěr děkuji Bohu za pěkné počasí a doufám, že jsme tímto náš roční limit sluníčka nevyčerpali (protože Šebetov se blížííííííííííííííí). :super

Fotek moc nemám a spíše jsou do rodinného alba, proto za všechny aspoň jednu se vzkazem pro lodivoda i toho druhého pána, co přijel s Fordem a odjel s krásně upraveným Pežordem - DÍKES HOŠI, BYLO TO FAAAAAJN! ;););)

visnova.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidám k poděkování všem ůčastníkum srazu a hlavně Jirkovi za zorganizování supr srazu,a krásný víkend v překrásném prostředí Křivoklátu.....

DĚKUJI.... bylo to supr odreagování..... :potlesk :potlesk :potlesk :potlesk :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem organizátorům, spoluorganizátorům a všem účastníkům za super srázek.

Děkuji svým navigátorům za umístění "na bedně"

Zkrátka a moc - děkuju všem.

P.S. - JirkoP - tobě tak pěkně děkuji, že jsi nastavil vysokou laťku, se Šebetovem se budeme muset opravdu hodně snažit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já se připojuji k poděkováním všem, kteří se na organizaci srazu podíleli. Bylo to fajn a určitě (pokud to podmínky dovolí) dorazíme i na další.

Ten náš malý lump by dal určitě jedničku s hvězdičkou, všem kteří se podíleli na závodě autíček - modelů a bylo by fajn, kdyby se to chytlo jako součást srazu a byly tyto závody na každém srazu :-)

Takže za Ventilovic rodinku, díky, díky :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,díky za můj první velký oficiální sraz!Byl to super víkend a výborně jsem si odpočinul.:superA pěkně jsem si zařídil-dohr.750km,takže jsem Pažoutkovi slušně provětral pérka.:mrk

Mědvědovi dík za tip na parádní vyhlídku na cestě na Karlštejn a ještě větší dík všem organizátorům,že všechno tak dobře klaplo:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nahodou my jsme jeste na srazu a neni nas tu malo. 15 kousku vernych . P-C si tu dal uziva slunicka,sportu,kecani,ohynku.

AKA: Jsem unavena.

JANCA 205: Super,skvely.Smulu ma,kdo odjel.

VVITTY: Meli jste tu zustat. Bylo to krasne.

VERTEX: Bylo to super.

Zbytek si to tu jeste uziva bez komentare. Mejte se a diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomyka

Hello :)

A Kassaiak neveben koszi szepen a talalkozo szervezobizotsaganak a kellemesen eltoltott hetveget.

Remelem Sebetovban talalkozunk :)

Koniec hlasenia v madarskej reci :)

Este som len v Kromerizi :) D1ku by som zakazal. Trebalo by podebatovat s frezarmi :)

Ses si jisty, ze to je madarsky ?? :myslim:myslim:myslim

Po delsim surfovani na netu jsem nasel online slovnik z madarstiny, no ale moc mi to nepomohlo. Jedine slovo (krome "Sebetovban" co jsem si tak nejak dekodoval), ktere mi dokazal prelozit bylo "kellemesen", ostatni smula :bojim

Bylo to opravdu gramaticky spravne a ten slovnik je na dve veci, nebo to bylo napsane nejak hovorove ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ventil

Původně zaslal: tomyka

Hello :)

A Kassaiak neveben koszi szepen a talalkozo szervezobizotsaganak a kellemesen eltoltott hetveget.

Remelem Sebetovban talalkozunk :)

Koniec hlasenia v madarskej reci :)

Este som len v Kromerizi :) D1ku by som zakazal. Trebalo by podebatovat s frezarmi :)

Ses si jisty, ze to je madarsky ?? :myslim:myslim:myslim

Po delsim surfovani na netu jsem nasel online slovnik z madarstiny, no ale moc mi to nepomohlo. Jedine slovo (krome "Sebetovban" co jsem si tak nejak dekodoval), ktere mi dokazal prelozit bylo "kellemesen", ostatni smula :bojim

Bylo to opravdu gramaticky spravne a ten slovnik je na dve veci, nebo to bylo napsane nejak hovorove ??

Má žena, která maďarštinu ovládá mi to přeložila bez problému - takže chyba je na straně slovníku

(a nechám si to pro sebe)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příště zařídíme visačky....... Plně souhlasím. :super

Jinak díky moc za "fajny vykend". Pokud vyjde počasí na Šebetově, tak jsme tam! Díky moc poředatelům - :xvula těm dvěma "bufeťákům" za zábavu (na snídani 3 láhve vína...) :bojim. Jauda - fialová 307SW, drahá polovička a nejmladší návštěvník srazu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se s Aluškou připojujeme ke všem spokojeným účasníkům srazu.

Super organizace. :super

Závěrečná projížďka po řece se taky velice líbila ikdyž jsme oba byli na řece poprvé. :D

Takže díky všem kdo měli na tomto srazu na starosti organizaci. DÍKY!!!!!!! :papa:papa:papa:papa:papa

P.S. Škoda že nám nevyšla prohlídka Křivoklátu, ale zato nikdo z organizátorů srazu nemůže. :mrk

[upravil dne 29/4/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...