Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spojková lamela


pavel626

Recommended Posts

Lamelu si můžeš nechat přenýtovat. Záleží na stavu pružin, jestli nejsou smetený a pak ti to bude mít snahu skokově zabírat.

Pokud bude na přítlačáku už vyjetá drážka, dej radši nový. Ložisko taky, ale pokud nehrčí můžeš klidně nechat. Tydle zemědělský stroje mají dlouhou výdrž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co, kolik to má ještě najezdit, jak dlouho to má ještě vydržet? Pokud je to jen na dojetí, tak třeba vydrží stará, pokud to má vydržet 100tis, tak všechno nové. Je třeba si uvědomit, kolik taky stojí práce na výměně té spojky v servisu - takže dát tam něco špatného a třikrát to pak předělávat je dražší než nová značková sada. Takže jednoznačná rada není, záleží na okolnostech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže to směřuje k nové sadě .

můžeš poradit nějaký levnější obchod at internetový či kamenný kde bych pořídil koupi za dobrý peníz??

jěště bych tě požádal o radu - jž jasem nějaké obchody prohlížel a taky jsem tam vyčetl že ty lamely a já nevím jěště co mají nějaké speciální rozměry a počet asi zubů pro daný typ tuším tam byl průměr 180 a taky 200. je možné aby třeba na ten můj typ či jiný pasovali dva rozměry?? což by znamenalo nejdříbe spojku demontovat a pak podle rozměru objednat a čekat a nebo tedy suveréně objednat a pak vyměnit bez čekání???

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie jěště jsem se chtěl optat zda tu výměnu zvládnu sám nebo je lepší servis. hodnotím se průměrně zručným a různé opravy mi nejsou cizí . musí se rozděli převodovka a motor to je mi jasný znamená to povolit buď šrouby či matky dát to od sebe a pak vyměnit díly . je tam něco rizikového??,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to chceš kupovat na netu nebo v obchodě, tak si je projdi a ceny porovnej, já takhle nenakupuju, takže nevím. Ta sada by měla být jen jedna, nic o dvou různých rozměrech nevím - nebyl to druhé náhodou TD?

Co se výměny týče, není to zase až tak těžké, ale je na to potřeba nějaké vybavení, takže pokud jej nemáš, je lepší servis. Je třeba převodovku sundat, tudíž ideálně motor pověsit na takový pomocný rám, který se dá nahoru na šavle. To samozčejmě znamená i vyndat poloosy atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...