Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repase zadní nápravy P206


Mr.Oizo

Recommended Posts

Měl jsem stejný problém, co se týká repasu zadní nápravy. Mě to začlo kvílivými zvuky za jízdy, potom tlučením ze zadní nápravy za jízdy a při zatížení zadní části se ozývalo vrzání.

Scháněl jsem, kde repasy dělají: zjistil jsem nějaký servis v Ostravě, což pro mne nebylo nic moc. Další je v Příbrami a já využil servis v Humpolci, se kterým jsem byl maximálně spokojen. Zde totiž zgenerálkují vlastní nápravu, a po dohodě "na počkání" t.j. v 8 hod. jsem auto dal do servisu a ve 14 hod. bylo auto hotovo. Cena i s novým brzd. obložením a prací byla cca 10 000,-Kč.

Humpolec - Auto Domin, Pelhřimovská ul. tf. 565 533 498, web. str. www.autodomin.cz

V Příbrami to dělají výměným způsobem cena asi 6 500,- a výměna je za tři hodiny.

Kontakt nemám, ale je možné sehnat na internetu. Zadejte "zadní nápravy" a nebo "repas zadních náprav".

Výměný způsob jsem zavrhl, protože si myslím, že vlastní je vlastní a vím, co jsem s ní udělal.

Jinak jsem nikde blíže nic nenašel. Hledal jsem i v Libereckém kraji, protože tam jezdím k příbuzným, ale nic jsem neobjevil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...