Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stroboskop


jaroslavjir

Recommended Posts

TO MERKUR: Co je logické, (i když to bylo pro Vostika). Ty máš strobáče.

P.S. Já když něco dělám tak se radši zeptám v tomto fóru abych něco nepodělal. Kdybych vrtal ty lampy a něco podělal tak se mi nechce dávat 2 500Kč za nové. :)

ČU MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stroba momentálně taky řešim. Nechci si je rvát do světel, mam tam efektivní modrý pozičky :D:D:D:D ale v Praze na burze jsem si za kilo sehnal dvě dálkový světla maximálního typu a tvaru a stroba jsem nadělil do nich a šli do přední masky skoro až pod chladič....... jsou schovaný za mřížkou a na zvláštní vypínač a efekt je libovej...... něco podobnýho hodim i na zadek...... už mě štvou magůrci co neumí přepínat mezi dálkou a potkávačkama, nebo jezdí se spuštěnejma mlhovkama:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tím osvětlením strobama vzadu zní moc dobře. Paka z dálkáčema za zády v koloně, která se pohybuje cca 30 km/hod ... hmm neznám nic lepšího.

Ale taková pořádní žárovky přidaná třeba ke zpátečkovýmu světlu na vlastní spánač může být celkem zajímavá pro takovýho vola ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...