Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Huceni klimatizace Peugeot 406


kukikuk

Recommended Posts

Potreboval bych poradit s klimou u 406....mam automatickou klimu. vsechno bezi v pohode (klimuje ;o), ale obcas to vydava takove divne zvuky jako kdyby nekde drelo lozisko(huci to), nebo neco takoveho.Vetsinou kdyz pridam na otackach, tak to ztichne.Prosim napiste nekdo co s timhle mate zkusenost, nebo uz o tom neco vite...predem dekuju:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych měl taky otázku. Je normální, že uvnitř auta slyším kompresor od klimatizace?Ten zvuk je jako když běží obyč. kompresor na vzduch, takové to pravidelné klapání, které se zvyšuje s otáčkami. Dříve to nedělalo, až po doplnění a 1 týdnu užívání. Jinak taky běží v poho.

P306 1.6 man. klima .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: orgacek

mně to neklepe, jen uslyším cvak jak se to zaplo, něco se roztočí a pak už neslyším vůbec nic P306 1,6

Tak jak to popisuješ jsem to měl i u mého předchozího vozidla.Všechno v pohodě.

Nyní u P 307 jsou při spuštění a vypnutí takové doprovodné zvuky.

Nyní taky chladí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohlo by to robiť ložisko na kompresore klimatizacie.Pred mesiacom to kolega menil na octavke - ložisko 800Sk

Vo firme KBM maju všetky typy, stači im rozmer ložiska netreba ani kupovať originalne ložisko v Peugeote ktore bude isto 2x drahšie:papa

[upravil dne 29/4/07 MrVain]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se díval a opravdu jsem nešel díru v chladiči klimatizace (teda jenom té v trubce co vede ztoho chladiče, pod takovým plechovým držákem, těsně u spoje na potrubí). Díky za radu, to bude asi příčina toho hluku kompresoru.

Ted bych potřeboval poradit, jak ten chladič vyndat a jak ho opravit? P306 1.6 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...