Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pro zhodnocení...


player306

Recommended Posts

jen prosím o zhodnocení...(je to r.v.97,nárazníky i lišty sem dal do laku,křídlýlko,čirou,kola ...jen tak decentně...žádný zásahy do karoserie...)ještě plánuju do červena třmeny na předních kolech...a falešnej kryt nádrže...minulej tejden mi ho před barákem ukradli šmejdi.....

[upravil dne 26.4.2007 player306]

post-0-14109595544411_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: milan78

pekny , tiez by som chcel dat ciru optiku a mam 97. vies mi poradit odkial si kupoval svetla za kolko popripade ci je nejaky problem s montazou na ktory sa treba pripravit, ak mam el. ovladane... dik

dikes za pochvalu,zadní nebyl problém,přední taky nee...taky mám el.ovládání...seděj bez problémů....mám tam kvalitní bíle svíticí (55W) žárovky a je to paráda....takže klíĎo můžeš shánět...přední sem sehnal přes inzerát,byla to spíš náhoda.

jukni tady p-clubu..občas se tu nějaký objevjej...hodně štěstí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

urcite M3 :cool: jinak na zadni cire svetla tady uz nejaky tema bylo...proste :bojim

jojo M3,sice hezký ale jako neorigo díl nepraktický....v praze bych s tim moc jezdit nechtěl...mají celkem velký mrtvý bod(díky rovné ploše zrcátek)....

taky sem přemýšlel jestli zadní čirou dát či nee...ale s tou stříbrnou barvou se to až tak nebije....a navíc v zadu mám ty folie dost tmavý a večerní slalom parking mezi popelnicema je znát podstatně lepší osvětlení při couvání...a chápu že někomu líbí někomu nee...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lavak_Bob

Původně zaslal: Béďa

nevypada zle, prvni chvili jsem si myslel ze to je AKCZ :D jinak na doladeni bych pridal bile blinkry ;)

S blinkrami suhlasim a potom sa vtom uz nevrtat...je to krasne a pritom decentne.

dikes za pochvalu...jojo ještě blinkry a jinej zásah do toho dělat nechci,taky si myslim že to je decentní a i pohledný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...