Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlášení PP


JarryC

Recommended Posts

Můžeš být v klidu, tenhle mod zajišťuje odpojování určitých spotřebičů tak, aby byla pokud možno zajišťována max. kapacita baterie.Např. odepne radio, osvětlení ... atd. a chceš-li pustit radio znova, musíš vypnout a znovu zapnout zapalování. Když je baterie v horším stavu, tenhle mod nastupuje poměrně svižně tak, že to může dost otravovat.Za určitých podmínek tě stejně nezachrání od překvapení, že třeba ráno nenastartuješ.To je moje zkušenost.Dále uvidíme, jaké budou reakce ostatních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JarryC

Někdy se mi na PP objeví nápis "Economy system activate"(možná jsem to nenapsal úplně přesně),objevuje se to při zapnutí klíče zapalování,po nastartování zmizí.Nemám manuál na 307 1.6i 80kw,tak nevím.:myslim

Mě se nápis "Economy system activate" objevuje asi po patnácti minutách zaplého klíčku na první polohu(když mám puštěné třeba rádio) a zhasne displej a je to z toho důvodu jak popsal Toro tenhle mod aktivuje ekonomický mod určitých spotřebičů.které při zapnutém klíčku u stojícího auta by zbytečně vybíjeli baterku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

K tomu se neda snad nic dodat, jenze doporucuji ohledne manulau k vozu se zaregistrovat na www.peugeot.cz a zde je komplet manula vve verzi pdf. :super

Sem se zaregistroval už dávno,a stejně sem tam takový odkaz nenašel.:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...