Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blikající ventilky


Xonik

Recommended Posts

Dneska jsem si objednal přes internet blikající ventilky na kola. Nevíte někdo jestli s tím můžu mít problém u policie ? Mělo by to blikat modře jakmile se roztočí kolo. A po zastavení ještě 30 vteřin. Prosím máte někdo nějakou zkušenost ? Předem díky za odpověďi a názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, spletl jsem se. Jedná se o čepičky na ventilky. Ne samotný ventilek. No, už se na ten zázrak za ty prachy těším. Uvidíme v úterý. To by mělo dorazit. Tal potom Vám to napíšu. Mělo by to být v nerezu. A použitelné i pro motorky a jízdní kola. Vlasntě klasika pro všechny moto ventilky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Xonik

Jasně, spletl jsem se. Jedná se o čepičky na ventilky. Ne samotný ventilek. No, už se na ten zázrak za ty prachy těším. Uvidíme v úterý. To by mělo dorazit. Tal potom Vám to napíšu. Mělo by to být v nerezu. A použitelné i pro motorky a jízdní kola. Vlasntě klasika pro všechny moto ventilky.

Nejezdi moc rychle, ať ti to nevytrhne ventilek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám čepičky svítící z USA. Maji 32barev měl jsem to na autě tak 5x, už mě to nebavilo pořád sundavat. Dal jsem si to na motorku a v pneu servisu mi řekli, at to raději sundám, že mi to rozhodí kolo.:myslim Tak sem je sundal a mám je už 3roky schované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi ty čepičky ventilků přišli. Dal jsem je na kola, ale zjistil jsem že jsou daleko delší než klasická čepička na ventilek, takže ve dne to kazí design. Možná nějaké lepší elektrony, u který ventilek trčí ke středu kola a ne ven. Ale na origo Peugeotacke elektrony které jsou v základu 406 se to moc nehodí. No, jinak to blikallo moc pěkně. Začne to fungovat až se sešeří, takže baterky se zbytečně přes den nevybíjí, a opravdu je to citlivé. Jak se pohne auto, tak to začne blikat. Ale bliká to opravdu hodně. Má to velký dosvit, a tak jsem to raději sundal pryč. Je to pěkně jasná modrá barva a tak jsem dostal strach že bych to před policií fakt neukecal. Někam na sraz nebo tunning show je to pěkné, ale na cestu je to riziko. Tak asi takové krátkodobé zkušenosti mám s temito levnými čepičkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...