Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bacha na tenhle bazar


Maverick

Recommended Posts

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Mefisto86

Hezky Dundee ty si to pamatuješ:super

Pamatuju, protože rarity se nezapomínají a já mám navíc takovej "dar" a tím je paměť na čísla a označení, což v praxi sice znamená, že si pamatuju dost, ale někdo to dost obtěžuje a dokonce mi jednou nadřízenej vyhrožoval, že jestli s tim nepřestanu, tak mě zastřelí :D

A jak to dopadlo ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

A nebo hodim GL ze skály a postavim MI na papíry Géelka. To by kucí v modrym čučely na 1.6-ku s výkonem 112Kw:D

Zeptej se Bohouše, jak mu táhlo 1.2Gti ;)

Pokud se nepletu, tak prodávat doklady k vozu e stále ještě poněkud nelegální, takže záleží jen na tom, kolik máš známých a odvahy aby mu dupnul na krk, ať to kouká za 1000 vydat, když to slíbil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vector: stejně by mu byly k prdu, když byly na starej model a Mefisto má dvoulitra z roku 93... S tim by nic neudělal snad nikdo (leda hodně dobrej známej na inspektorátě a i o tom pochybuju).

Nebo o někom víš?

[upravil dne 25/4/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

vector: stejně by mu byly k prdu, když byly na starej model a Mefisto má dvoulitra z roku 93... S tim by nic neudělal snad nikdo (leda hodně dobrej známej na inspektorátě a i o tom pochybuju).

Nebo o někom víš?

[upravil dne 25/4/2007 Dundee]

Zlaté časy libovolných přestaveb jsou dávno v řiti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Mefisto86

Jenže ten popis sem tam dal až včera večer:D

Hlavně jsi se někde (tuším v bazaru) ptal na nějaký díly (motorový?) na Mi16 2.0 z r. 93 :D:D:D

S motorem to co do činění mělo, jen to bylo v servisu a byla to škrticí klapka:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: oddie

Postavit novej model 405 na doklady ze starého (a naopak) legálně NELZE.

A lze to postavit třeba na papíry novýho SRíčka? To by se lišit moc nemělo ne?:myslim

"postavit na papíry" v praxi znamená úkon "výměna karoserie". Tudíž posuzuje se jen a pouze záměnnost karoserie jako dílu. Dá se předpokládat, že MI a SRI, oboje nového modelu, mít shodnou kastli může (dá se to zjistit z katalogu, zda mají stejné objednací číslo, ale lepší bude dotaz na Peugeot, protože to mohou podmiňovat i shodou x znaků z VIN, po předchozích zkušenostech, co s tím různí experti prováděli, a jak technické odd. zatoupení Peugeot titulovali...). Nicméně i když by povolili záměnu kastle, zůstane ti velký problém, co s motorem, neb nebude souhlasit typ motoru v TP, a ten změnit NELZE. A kecy, že se "na to na technické nekoukaj" už pomalu ale jistě přestávají platit, takže bys taky mohl nasypat slušný prachy do vyrobení slušné, ale bezcenné králíkárny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: oddie

Postavit novej model 405 na doklady ze starého (a naopak) legálně NELZE.

A lze to postavit třeba na papíry novýho SRíčka? To by se lišit moc nemělo ne?:myslim

"postavit na papíry" v praxi znamená úkon "výměna karoserie". Tudíž posuzuje se jen a pouze záměnnost karoserie jako dílu. Dá se předpokládat, že MI a SRI, oboje nového modelu, mít shodnou kastli může (dá se to zjistit z katalogu, zda mají stejné objednací číslo, ale lepší bude dotaz na Peugeot, protože to mohou podmiňovat i shodou x znaků z VIN, po předchozích zkušenostech, co s tím různí experti prováděli, a jak technické odd. zatoupení Peugeot titulovali...). Nicméně i když by povolili záměnu kastle, zůstane ti velký problém, co s motorem, neb nebude souhlasit typ motoru v TP, a ten změnit NELZE. A kecy, že se "na to na technické nekoukaj" už pomalu ale jistě přestávají platit, takže bys taky mohl nasypat slušný prachy do vyrobení slušné, ale bezcenné králíkárny...

nepovolí ti to, jelikož na Mi16 jsou silnější brzdy a jiné váhy než na nějakým sri takže nemáš šanci... kdyby si to měl naopak tak by to šlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...