Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Hele, nevzdávej to a až se vrátíš, napiš Ty, kdes byl, cos viděl - jet tam, kde už někdo byl a jen kopírovat, to je o ničem - ale jet natvrdo, trochu si něco zjistit z dostupných materiálů, NEBÁT SE UHNOUT OBČAS DO NEZNÁMA A VYŠLÁPNOUT K TÝHLE ZŘÍCENINĚ, KTERÁ SE NA TEBE SMĚJE ZE VZDÁLENÉHO KOPCE - to je přece ta pravá dovolená, která má smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cez bulharsko som už šiel keď sme šli v r. 2004 do grécka bolo to úžasné hlavne colnica, ( čakali sme 1 hod. bráško čo jazdí TIR povedal že to je nič, že dakedy aj 5 hod. oni tam proste nerobili nič a všetci museli čakať) teraz sa to možno trošku zmenilo no uvidíme, skúsim ešte hľadať

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Naposledy jsem byl autem Š 100 v Bulharsku 88-89.Předposlední jízda byla přes Rumuny - kapitola sama pro sebe a další rok jsme najednou mohli přes Jugošku.Vyhýbali jsme se dálnicím a celníci bulhaři nám ukázali,kdo jsou páni!To ale patří k cestování.Cesty byly krásné a jeli jsme do kempu do Mičurinu.Téměř u Tureckých hranic.Po cestě přes Bulharsko lid i krajina byli příjemni.Pláž písečná...no super.Pak už jsem byl několikrát jen letecky a vždy do Primorska se zajištěným ubytováním.Za celá ta desetiletí sice trochu přidrahlo,ale pořád si tam našinec může jít do jakékoliv restaurace na jídlo,pití + alkohol beze strachu,kolik to bude stát!!!Naše cestovky to dobře znají a snaží se nás okrádat na cenách za zájezd,kolikrát je Rudé moře i s polopenzí na stejné cenové úrovni,i když je to podstatně dál...Pořád pokukuji po cestě do Bulharska autem,protože od té doby jsou lepší cesty,větší možnosti (a moje matka nesnáší letadlo..).P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.V kempu Ti nikdo nic neštípne a také je možnost ubytování v soukromí.Většinou to je i s parkováním.Když jsem byl naposledy v Primorsku ,tak tam zase 100m za pumpou seděl stařík a nabízel ubytování i s parkováním.Minout to nejde,protože se odbočí z "magistrály" a první je pumpa a potom po 100m první křižovatka před městem.V Primorsku jsem byl od r.70 již osmkrát ,v Mičurině dvakrát a nikdy nebyl žádný problém,co se týče krádeží.Dokonce ani v hospodách nejsou moc zvyklí brát nebo vyžadovat tringelt.A hlavně nejsou tak vpupní,jako chorvati.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest milosko1976

Takže Vás zdravím nemám síce peugeot ale renault ale to nevadí aspon mne francuz ako francuz.Ja som bol minulý rok v BG autom a mozem Vás ubezpecit ze zo strachom ze pojdem domov vlakom alebo busom ale nic podobne sa nestalo.Vyrazil som z Ke a trasu dlhu cca 1545 km som zvládol cez MR-SCG-BG v pohode od 14:00 nedela do 11:00 pondelok s 3 10min.prestávkami a asi 300 km od mora som musel privriet oci aspon na hodinku pretoze uz som videl vsetko len cestu nie.Cesta je v pohode a tie pribehy ktoré stretnete po ceste ...fakt na zasmiatie v BG som dobehol roznavcanov ktorý sli uz 24 hod./bolo to 300 km od mora/ a stale nedosli na otazku preco my bolo povedané ze v madarsku nesli po dialnici lebo je drahá.HA HA HA.Ja som to prechádzal asi takto SVK/Milhost 14:20.......MR/SCG Horgoš 18:10-18:25 výmená penazí cca 100 EUR na dináre.Oplatí sa to kvoli mýtu a taktiež tankovaniu. 01:00-01:20 SCG/BG a potom sup ho rýchlo do Sofie ale pozor na cesty asi 55 km nekvalita a sama jama ale pracovalo sa na tom neviem aky je momentálny stav. Od Sofie az k Plovdivu alebo Starej Zagore super cesta nieco ako dialnica len bacha na policiu.Ale su slusne vychovaní blikajú.Tam niekde za sofiou asi 300 km som odpocival 1:20 hod. a potom sup ho k moru.To som zvladol za cca 4 hod.Najlepsie je ist na blint a hadat ubytko aj s PARKINGOM vo dvore.Nieco take som nasiel v obzore za cca 10 Lv na os/noc t.j cca 190 Skk.Ak mate zaujem napisem aj viac len treba dat vediet.P.S Idem znova a to 8.7.07. odchod okolo cca 10:00 zo Svk a viem kde sa dá oddýchnut aj v SCG.Je to 5 km pred alebo za Nišom ne jednej benzinke kde som zastal na kavu a hned pribehla SBS ze ci mozem vypnut motor ci nechcem spat zdarma v aute ze je to strazene a pod.Boli velmi mily vraj sme Slovania a pomahame si mali sme WC zdarma bez tankovania a poviem ze tam stallo asi 20 inych aut aj cesi,turci,a pod.Cestou naspat som tam stal za bieleho dna a znova nema problema.Milý ustretový a hlavne znova SME SLOVANIA.Takze vela stastia pri cestovani a ak sa chce niekto pridat nech dá vediet.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím

ja som tú cestu až po sofiu už absolvoval dva krát ked sme boli v GR v 2004 s priateľmi, presne ako píšeš SVK, HU, SCG, BG a potom GR.

mi by sme tiež chceli ist začiatkom júla alebo augusta napíš mi na e-mail alebo prezvoň ja ti potom zavolám, ďakujem miro 0903 307 673, miroslav.malik@orava.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...