Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdy konci technicka???


Georginek

Recommended Posts

Asi takhle ... sice máš na známce 5/2007, ale v TP máš přesný termín, do kdy ti to trvá. Jinými slovy, když tě chtnou policajti, tak si piš, že si to daji přesně zjistit, kdy ti měla zkončit (kor, když to bude ten daný měsíc) a i když bude 5.května a STK ti zkončilo 4týho, tak čus bus ... adiéééé :papa:papa

Takže se vyplatí si to ohlídat ... !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tam máš datum 18.5, tak platí do 18.5. 19.5 už můžeš dostat pokutu, pokud bude policajt aktivní. A pokud bys 19.5 někoho naboural, tak budeš mít velké problémy s pojišťovnou, která se logicky bude snažit snížit plnění... takže to přetahovat není zrovna dobrý nápad. Hlavně kvůli té pojišťovně, protože to je pro ní hodně laciná záminka, a naprosto a zcela zbytečná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, platí to co je ve velkém techničáku. Taky jsem to nevěděl (myslel jsem že platí celý daný měsíc), a když jsem jel z emisí, chytli mě cejti, hned si to přesně zjistili (i když jsem tvrdil že nevím, že velký techničák nemám) a měl jsem ji dva dny propadlou. Tisícovka pokuta, hádka, pak 1500 pokuta, to jsem se okamžitě hádat přestal a ještě měli nápink, že bych si to auto měl nechat odtáhnout. No nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

TP ti platí do konce května ale doporučuji ti jsi tam zajít o něco dřív at nemáš případné problémy.

Jistě, a to datum s výslovným uvedením "platí do" je tam jen tak pro srandu králíkům, aby se úředníci nenudili, že... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říká Oddie, doopravdy je to do toho 18. a ne do konce měsíce. Cajti to mají zjištěné do minutky a už tě pokutují. Navíc minulý týden srazili kolegu na kole, řidič auta (jeho chyba) neměl zaplacené povinné a je z toho soud a škody vymáhají po něm - v případě propadlé technické by to dopadlo obdobně. Ne že bych Ti něco přál, ale podle mého to nestojí za risk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...