Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Karticka klubu


slavomir.martos

Recommended Posts

Zdar hosi

minule som si objednal karticku klubu - mam zaplatit 120 CZK za jej vyrobu - to je uplne okej, ale problem je v tom ze som bol v banke a oni chcu za prikaz na uhradu do zahranicia 300 SKK a za to by som mal 2 karticky.

Neda sa to nejak obist? Ja by som poslal tie peniaze v obalke na niekoho adresu, alebo tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem slavomir.martos

Zdar hosi

minule som si objednal karticku klubu - mam zaplatit 120 CZK za jej vyrobu - to je uplne okej, ale problem je v tom ze som bol v banke a oni chcu za prikaz na uhradu do zahranicia 300 SKK a za to by som mal 2 karticky.

Neda sa to nejak obist? Ja by som poslal tie peniaze v obalke na niekoho adresu, alebo tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Tomáš1

Já chci taky kartičku klubu:) Jak ji získat?

Prosím Tě chci se zeptat jestli nevíš o někom kdo by postrádal lamelu, přítlačák na Mi nebo nějakou firmu, která tyto díly prodává za rozumnou cenu? Moje spojka je K.O.:mad: Ted jsem dělal rozvoďák a asi budu muset začít krást.

A jinak jak se máš, jak se daří?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka

Karticku ziskas kdyz si prectec TENHLE clanke a budes se ridit jeho pokynama.

S tou lamelou ti asi ja moc neporadim :-((.

JInak se dari celkem dobre, byl jsme na dovoleny a zjistil jsme ze od 1500 m.n.m. to auto vubec nechce jet, porad na dvojku a otacky na 5000, chudak auticko, jizda v horach je narocna, teplotu oleje sem mel stabilne nad 110 °C. Cestou dolu z kopce zase smrdely brzdy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau,

s Kc si nerob problem, kludne ti to uhradim zo svojho uctu a \"doma\" to zrovname pri pive :-)

Len teraz som si vsimol ze si z Ruzomberka kde vlastne byvam aj ja ... teda nie teraz ale este tam mam niekde svoj byt. Preto ak si to este neposlal, daj vediet a zariadim. Netusim vsak naco ti bude karticka. Zlavy platia len v CR, bude to imidzovka ? :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Tomáš1

....to víš je tam řidší vzduch a blbě to potom dejchá a ty brzdy to znám :D ono stačí dát tomu trochu napít pak víkrát vostřeji flekovat a dílo je hotovo. Mě ted hoří s smrdí spojka:mad: to pak vytáčíš do otáček a ani nechceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...