Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Toner do Laser Tiskárny


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Scháním toner do své Minolty 1350W, tak se chci zeptat jestli někdo máte zkušenost s výrobky firmy ARMOR - www.armorshop.cz

A jestli někdo nemá zkušenost s těmito i-obchody - http://vytiskni.cz/shop/index_shop.php

http://www.office-eshop.cz/

Případně bych uvítal nějaká doporučení, zda koupit toto či ono, nebo čemu se vyhnout, případně kde to koupit a za kolik. Díky předem;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Eště mrkni tady, to jsou jenom origa http://www.computershop.cz/eshop/default.asp?cls=stoitems&catalog=scategory&fulltext=1350w

Brzy budu otvírat eshop se spotřebním zbožím pro tikárny tak ti při příští výměně rád poradím a nabídnu zajímavé ceny :super

No příště to bude asi i s tiskárnou:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší sranda na tom je, že tiskárna bývá často levnější než cena dvou doplnění. Proto bych radil kupovat tiskárnu (ať inkoust, laser, nebo vosk) nejen na základě parametrů ale taky dotupnosti a výběru alternativních náplní.

Osobně používám nejvíc Canon iP4000, doplňoval sem jak originál tak i neorigo a párkrát sem aji plnil "ze stříkačky" a nikdy sem neměl problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Největší sranda na tom je, že tiskárna bývá často levnější než cena dvou doplnění. Proto bych radil kupovat tiskárnu (ať inkoust, laser, nebo vosk) nejen na základě parametrů ale taky dotupnosti a výběru alternativních náplní.

Osobně používám nejvíc Canon iP4000, doplňoval sem jak originál tak i neorigo a párkrát sem aji plnil "ze stříkačky" a nikdy sem neměl problém.

Tak s tím jsem ji kupoval že za 3000,- mám toner na 1500 stran s tiskárnou, ted koupím jeden velkej na 6000 protože je nějak větší spotřeba v poslední době a je skoro za stejný peníze jako na 3000str, a pak koupím celou novou tiskárnu.

[upravil dne 23/4/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Mám to objednat z těch I-shopů co jsem nahoře uvedl, nebo přímo z Armoru? Jde o to že oba ty shopy ho mají o cca 200 levnější

Kup to kde chceš, ani z jednoho z těch shopů jsem nikdy nic neměl tak nevím, co pošlou. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Mám to objednat z těch I-shopů co jsem nahoře uvedl, nebo přímo z Armoru? Jde o to že oba ty shopy ho mají o cca 200 levnější

Kup to kde chceš, ani z jednoho z těch shopů jsem nikdy nic neměl tak nevím, co pošlou. ;)

No právě, abych neměl třeba krabici s pilinama:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kvasky

Já nakupuju přes http://www.tisknulevne.cz . Komunikace tez pres ICQ. Ceny jsou dobry. Ma i studentsky ceny :)

[upravil dne 26.4.07 Kvasky]

No tak to jsem to měl levnější, mě stál 1603,-kč i s poštovným, tady co říkáš je to za 1 875,40,- a poštovný ještě k tomu, takže nic moc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Kvasky

Já nakupuju přes http://www.tisknulevne.cz . Komunikace tez pres ICQ. Ceny jsou dobry. Ma i studentsky ceny :)

[upravil dne 26.4.07 Kvasky]

No tak to jsem to měl levnější, mě stál 1603,-kč i s poštovným, tady co říkáš je to za 1 875,40,- a poštovný ještě k tomu, takže nic moc

Tak to jsi sehnal za pěknou cenovku;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kvasky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Kvasky

Já nakupuju přes http://www.tisknulevne.cz . Komunikace tez pres ICQ. Ceny jsou dobry. Ma i studentsky ceny :)

[upravil dne 26.4.07 Kvasky]

No tak to jsem to měl levnější, mě stál 1603,-kč i s poštovným, tady co říkáš je to za 1 875,40,- a poštovný ještě k tomu, takže nic moc

Tak to jsi sehnal za pěknou cenovku;)

To je sice fakt, ale až do doby co to dorazilo jsem nevěděl co mi přijde, možná kdyby jsi napsal dřív taky bych obětoval ty prachy navíc a šel bych do ověřenýho obchodu, ale naštěstí to dopadlo GUT:D Ono proti tomu co stojí originál je i tahle cena pěkná

[upravil dne 27/4/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dobrou zkušenost s Crocodile tonery. Většinou se na válec dá naběhat podstatně víc, tudíž jeden starter kit a pak ještě přibližně 3-4 doplnit toner. Náklady na tisk jsou pak cirka o 70 % lacinější. Uděláš do kapsy zásobníku toneru, přesypeš toner, zaslepíš a vesele tiskneš dál.

Jsou i typy tiskáren co od výrobce mají tudle technologi i v serii, zlatý Panasonic, KX-6300.

Netřeba zbytečně platit vice peněz než je nezbytné (ale pro případ že válec začíná jít do kytek mít ve skříni nakřečkovaný jeden do zásoby - praxe mně naučila).

[upravil dne 27.4.2007 Ladis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladis

Mám dobrou zkušenost s Crocodile tonery. Většinou se na válec dá naběhat podstatně víc, tudíž jeden starter kit a pak ještě přibližně 3-4 doplnit toner. Náklady na tisk jsou pak cirka o 70 % lacinější. Uděláš do kapsy zásobníku toneru, přesypeš toner, zaslepíš a vesele tiskneš dál.

Jsou i typy tiskáren co od výrobce mají tudle technologi i v serii, zlatý Panasonic, KX-6300.

Netřeba zbytečně platit vice peněz než je nezbytné (ale pro případ že válec začíná jít do kytek mít ve skříni nakřečkovaný jeden do zásoby - praxe mně naučila).

[upravil dne 27.4.2007 Ladis]

Jenže toner do Minolty nedosypu, sice má víčko ale má taky smart chip a ten doma nevymažu nebo nevyměním, nevim co s nima dělají;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...