Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mate někdo zkušenosti s GOODYEAR-Excellence nebo F1 GSD 3


Michal.B

Recommended Posts

Původně zaslal: stalmik

jj si piš sem zvědavej jak sem vybral :papa Ještě načmárat brzdy na červeno a bude :roker

Koukám, že máme podle fotky v avataru stejné 406 (barvu, typ-sedan) akorát jiný motor. A ty červené brzdiče budou pěkný (prostě bomba). Já je mám a nevypadá to špatně. Mám ale originál liťáky, tak moc nevyniknou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Michal.B

Co by jste brali vy Buď Goodyear Excellence 205/60 R15 za 2030kč nebo 195/65 R15 za 1800kč

určitě 205/60 R15 protože nemají směrovej vzorek tudíž jsou tišší a hlavně je to nová guma kdežto F1 už je na trhu docela dlouho. nehledě na to, že ty F1 ve 195/50 R15 nejsou hezký...

:roker

Excellence Forever :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna o výkendu jsem taky natíral třmeny na červeno a vypadá to fakt dobře.

Jinak na diskách mám obutý Goodyear F1. Kola na silnici drží jako přibitý a to jak na suchu tak i na mokru. Takže si na nich můžeš dovolit i ostřejší jízdu. Jejich nevýhoda je, že jsou hodně hlučné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: misze

Tak zrovna o výkendu jsem taky natíral třmeny na červeno a vypadá to fakt dobře.

Jinak na diskách mám obutý Goodyear F1. Kola na silnici drží jako přibitý a to jak na suchu tak i na mokru. Takže si na nich můžeš dovolit i ostřejší jízdu. Jejich nevýhoda je, že jsou hodně hlučné.

A právě kvůli hluku je nechci.. Ale jinak designovky pěkný , ale podle mě ty 195 hezký nejsou, super vypadaj ty F1 až od tozměru 225 to je pak něco úplně jinýho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: misze

Tak zrovna o výkendu jsem taky natíral třmeny na červeno a vypadá to fakt dobře.

Jinak na diskách mám obutý Goodyear F1. Kola na silnici drží jako přibitý a to jak na suchu tak i na mokru. Takže si na nich můžeš dovolit i ostřejší jízdu. Jejich nevýhoda je, že jsou hodně hlučné.

Nemáš fotku těch natřených brzd? A čim si to natíral??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...