Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Je to opravdu takový JIŽAN ??


žažo

Recommended Posts

úvod: svojí 9-letou 106 jsem koupil loni na podzim , srozumněn s tím, že nejde cyklovač stěraču a začíná bublat výfuk, ale jinak celkem fit a tak mi to nepřipadalo tak zlé. Samozdřejmně se postupně přidávalo:

Koncem zimy začali "vrzat silentbloky " přední nápravy. Při rychlé kontrole v servise mi bylo řečeno že to do výměny pneumatik vydrží ( nevím nejsem odborník a tak je vymněním až budu přezouvat )

No a nyní to hlavní , začalo jaro va Znojmě již teploty nad 2O st . a ejhle silentbloky nevržou a světe div se i cyklovač funguje :myslim , ale běda když se ochladí :aut

otázka: Takže, je to opravdu takový jižan, kterému stačí aby bylo teplo a vše se opraví samo ?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Self reparing system :D

me to treba v zime vubec nejezdilo.

[upravil dne 23/4/07 Marlin]

Si rveš vlasy žes jí střelil a pořídil si německou bramboru, která takovýhle zázraky prostě nezvládá, viď?

Já taky loni na jaře prodal 309ku (určitě víš, kolik mě stály všechny Ty opravy) a novej majitel ještě teď vrní blahem, že lepší auto ještě nikdy nekoupil (teda aspoň od Zobyho nemám jiných zpráv)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, medo, ono porad je u nas doma BMW vs. Pezot 2:1 ve prospech piskotu. Takze sem jeste porad patrim :)

Ona vyhoda noveho majitele je ta, ze to bude servisovat stejny servisman, co servisuje i me (vlastne diky nemu jsem to i prodal ) takze info o aute bud mit a novy majitel ma 100% jistotu co se na tom aute delalo. Ale taky cekma ze se budou vrnit blahem. No, jedno jsem dal do kupy, tak ted davam dalsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Self reparing system :D

Marline nemáš k tomu nějaký manuál ? :myslim

Ještě bych piškota potřeboval upozornit na pár maličkostí, na které nějak při tom sebeopravování zapomněl . :D:aut

A s tou "německou bramborou" se netrap, Self reparing sice určitě nezvládá, ale k vyhození to taky není :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Self reparing systém je užasná věc, už se mi rozběhl i cyklovač předních stěraču, o kterém mi u peugeotu tvrdili, že podle VIN tam vůbec není :aut . Miluji 106 , nejen že se sam opravuje, ale sama se i "upgraduje" :super

Ale vážně , myslíte, že za to může relátko nebo páčky přepínače? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, vona to je asi vůbec taková specialita peugeotů :)

v sobotu večer se mi povedlo odpálit pojistku k zapalovači,tu jsem vyměnil a stejně to nepomohlo. Zapalovač byl stále nefunkční, tak jsem to nechal bejt že se na to kouknu v neděli ráno.. no a co se nestalo. Přídu, přesvědčen že to prostě nejde, vezmu měřák a prozkoušim podle schéma celou trasu a ono to funguje :D

Self Repairing System u peugeotu je supr věc... jenom škoda že se nepouští do větších záležitostí třeba jako přidřenej motor. Na to měl měsíc a hnnuli s tim až Vašendové :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...