Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Slovensko_jazda zručnosti_+_gulašik ??


Guest ZILA

Recommended Posts

Původně zaslal: ZILA

Tak a par ludi sa asi najde a tak by bolo dobre navrhnut datum .

po Křivoklátě bude dačo aj z e-shopu vdaka slovenskí členom ktory tam vycestuju:D:D:D

no moje datumy suuu 5-6 . 5

8 . 5 št.sviatok

19-20 . 5

26-27 . 5

:super:super:super je to na vás

datumy su tu lem je treba dojednat komu aky vyhovuje mne osobne je to jedno :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kto bude varit ten gulas? Dufam, ze nejake slecny v bikinach inak nejdem. :D

PS: Hnusoba, ake mate ceny ND? Bo ak lepsie jak tu v Ba dal by som si tam nieco spravit. Ke niesu tak daleko. Alebo maju clenovia PC nejaku zlavu?

PPS: termin mi vyhovuje ten, co tam budu tie baby v bikinach :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tibor keď nejaké tie slečny v bikinách vybavíš my budeme veľmi radi :aut:D:D:D:mrk

ZILA stanov pevný dátum a bude po probléme :super

Inak ceny ND máme rovnaké ako vo všetkých Peugeotoch na Slovensku nakoľko my si ich ceny neurčujeme. Inak pre seba viem vybaviť nejakú tú zľavu...čo konkrétne treba Tebe? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže čo toho 26.5.2007 o 10:00 h v Štítniku ?

Prijazd učastnikou na konajucu sa jazdu zručnosti,po dojazde všetkych učastnikou na ihrisko odjazd asi 4km na miesto konania jazdy zručnosti . potom nejaky ten DSC05450_Small.JPG a dufam že si každy pochutna 1610837177.jpg no tak čooo :D:D:D

ps: gulaš bude ? na chate ? kdo bol tak vie že to zase bude Hradok :D na menšej chate :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hnusoba: mno chcem dorobit palubny pocitac, dysplay viem zohnat lacno, ale problem je v packach. Ze vraj sa to predava ako komplet modul kde je aj elektronika za 9 tisic, co je celkom dost za posr*** packu.

PS: idem sa domov liecit:mad:. Z domu sa mi neda prihlasit, takze good bye buduci tyzden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tibor

Hnusoba: mno chcem dorobit palubny pocitac, dysplay viem zohnat lacno, ale problem je v packach. Ze vraj sa to predava ako komplet modul kde je aj elektronika za 9 tisic, co je celkom dost za posr*** packu.

PS: idem sa domov liecit:mad:. Z domu sa mi neda prihlasit, takze good bye buduci tyzden

Páčky sa predávajú v celku ako modul prepínačov a je to ozaj drahá záležitosť. Zopár prepínačov mám ale takú páčku akú potrebuješ zrejme mať nebudem, jedine ak si počkáš a niečo pozháňam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páčky sa predávajú v celku ako modul prepínačov a je to ozaj drahá záležitosť. Zopár prepínačov mám ale takú páčku akú potrebuješ zrejme mať nebudem, jedine ak si počkáš a niečo pozháňam...

Ok pockam, budem rad, ked mi ju zozenies.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ano diagnostika to je lakadlo

:super:super:super:super:super:super:super:super:super:super

no da sa urobyt všetko alechce to aj prašule napriklad tak 100 sk na startovne :D

na olešnej sme sa skladaly a boly aj pohare:super nechal som ich zrobyt a na stretku bola poton finančna zbierka ale čo tu nato členovia???

a zatial sa aj tak nikto nevyjadril na programnu režiu:D

:D:D:D

dufam že sa to tu rozkeca :mrk:mrk:mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...